Michał Wójcik z Ani Mru Mru wspiera swoją partnerkę. Prosi o pieniądze na leczenie Jani

Michał Wójcik, znany z kabaeretu "Ani Mru Mru", znalazł się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Jego partnerka Jania choruje na nowotór i potrzebuje pieniędzy na kosztowne leczenie. Wójcik prosi o pomoc.

Michał Wójcik: Jani jest chora i potrzebuje pomocy

Kilka dni temu w sieci pojawił się przejmujący apel znanego artysty kabaretowego Michała Wójcika, w kórym prosi on o pomoc dla swojej partnerki. On sam wraz z kolegami wielokrotnie uczestniczył w akcjach mających na celu pomoc osobom zmagającym się z różnego typu schorzeniami, a teraz sam mierzy się z chorobą bliskiej mu osoby. Jani, partnerka Michała, zachorowała na nowotwór. Aby móc podjąć leczenie potrzebuje 150 tysięcy złotych. 

Wójcik prosi o pomoc dla Jani:

Jani jest... Matką, Partnerką i Kobietą starającą się radzić sobie w świecie biznesu. Niestety, spotkało ją coś niedobrego i teraz wszyscy staramy się jej pomóc, żeby jak najdłużej mogła być Matką, Partnerką (a może i żoną :)) i Kobietą Sukcesu... Na każdym polu
Ja też tylko pomagam...
 

Nowotwór: jedna z chorób, na które umiera co roku najwięcej osób w Polsce

Choroby nowotworowe obok schorzeń kardiologicznych, co roku zbierają w Polsce najbardziej śmiertelne żniwo. Ciągły brak profilaktyki, problemy z dostaniem się do odpowiedniego specjalisty, to główne przyczyny wysokiej śmiertelności. Szybka diagnoza i celowane leczenie może jednak zapobiec rozwojowi choroby i powstrzymać ją na wiele lat lub całkowicie usunąć. Konieczne są jednak często duże środki finansowe, aby wdrożyć odpowiednie terapie. Jedyną szansą dla chorych jest jej szybkie podjęcie. 

Zbiórka na pomagam.pl

Kabareciarz, aby wesprzeć swoją partnerkę postanowił utworzyć zbiórkę za pomocą portalu Pomagam.pl a fani nie zawiedli. W niecałe trzy dni udało się zebrać ustaloną kwotę (aktualnie stan zbiórki to 224 767 zł) i ciągle wpływają dalsze datki. Więcej na ten temat można znaleźć bezpośrednio tutaj. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Michał Wójcik: żona, partnerka, życie zawodowe

Michał Wójcik jest bardzo dobrze znanym artystą kabaretowym. Od 2000 roku jest członkiem grupy "Ani Mru Mru", która należy do jednych z najbardziej lubianych kabaretów w kraju. Grupę oprócz Michała Wójcika tworzą również Marcin Wójcik oraz Waldemar Wilkołek.

Michał Wójcik był żonaty z Agnieszką Kałużą. Ich rozstanie szerokim echem odbiło się w mediach. Ostatecznie para rozwiodła się w 2015 roku, a sąd orzekł, że winnym rozpadu związku jest kabareciarz. Z tego związku artysta nie posiada dzieci.  Michał Wójcik jest ojcem 4 dzieci. Jest po rozwodzie, z obecną partnerką ma syna Michała (ur. 2019).

Więcej o: