Polska gwiazda w odważnej i prześwitującej sukience na ślubie. Zagraniczne media krytykują. "Zbyt wyzywająca"

Kasia Dziurska kilka dni temu bawiła się na ślubie oraz weselu znajomych. Relację z zabawy zdała na swoim Instagramie. Fani byli wprost zachwyceni jej odważną kreacją. Jednak nie wszystkim przypadła do gustu. Brytyjski dziennik "Daily Mail" uznał ją za zbyt wyzywającą.

Kasia Dziurska to jedna z najbardziej znanych w Polsce trenerek personalnych i instruktorek fitness. O kobiecie zrobiło się głośno po jej udziale w ósmej edycji programu rozrywkowego Polsatu pt. "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Było to w dwa lata temu, w 2018 roku, a Kasia Dziurska zaszła razem ze swoim tanecznym partnerem, Tomaszem Barańskim, aż do finału. Trenerka wzięła również udział w kolejnym rozrywkowym programie, tym razem TVP 2 pt. "Dance Dance Dance".

Kasia Dziurska została ostatnio mocno skrytykowana przez zagraniczne media za swoją sukienkę, w której pojawiła się na ślubie znajomych. O co dokładnie poszło? Co jej zarzucono? Czytajcie dalej.

Zobacz wideo Kasia Dziurska pokazała swój trening na całe ciało:

Kasia Dziurska skrytykowana za sukienkę, w której pojawiła się na ślubie znajomych

Kasia Dziurska kilka dni temu pojawiła się na ślubie i weselu znajomych. Towarzyszył jej narzeczony, Emilian Gankowski. Trzeba przyznać, że tego dnia trenerka wyglądała wprost obłędnie. Miała dość odważną, koronkową sukienkę w kolorze intensywnej czerwieni, która dodatkowo miała prześwitujące fragmenty. Kreacja była długa i miała ramiączka. Całość stylizacji Kasia Dziurska uzupełniła jasnymi sandałkami na obcasie oraz dużymi, efektownymi kolczykami. Tego dnia postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy.

 

Na kreację Kasi Dziurskiej uwagę zwrócił popularny brytyjski dziennik "Daily Mail". Opublikował zdjęcia trenerki (zamazując jej twarz), pisząc, że taki strój jest ich zdaniem zbyt wyzywający jak na ślub.

Zbyt gorąca jak na wesele. Wyzywająca sukienka jednej z pań, która była gościem na weselu, stała się powodem gorącej dyskusji. Niektórzy oskarżają ją o przyćmienie panny młodej.

- czytamy w tytule artykułu "Daily Mail".

Kasia Dziurska w odważnej i prześwitującej sukience na ślubie. Fani zachwyceni

Zupełnie inne zdanie na ten temat mieli fani Kasi Dziurskiej. Internauci wprost zasypali trenerkę komplementami, zachwalając jej wygląd i kreację. Wiele kobiet dopytywało się, gdzie można kupić taką sukienkę. Oto niektóre z komentarzy:

Kasia jak milion dolców.
Moja ulubiona para. A sukienka piękna.
Piękna ta suknia.
Ale ciekawa sukienka.
Więcej o: