Kasia Tusk zachwyca w modnej sukience. To model polskiej marki. "Uwielbiam twój styl"

Kasia Tusk po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Blogerka postawiła na minimalizm i prostotę. To był strzał w 10! Jej sukienka zrobiła furorę wśród fanek.

Kasia Tusk jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 369 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Kasia Tusk na bieżąco dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Blogerka bardzo często prezentuje przy tym swoje codzienne stylizacje. Nie inaczej było i tym razem. Kasia Tusk pokazała sukienkę, w która udała się na plażę, a fani oszalały z zachwytów. 

Zobacz wideo Jak zrobić idealną kreskę na oku? Proste triki:

Kasia Tusk zachwyca w modnej sukience polskiej marki. Fani zachwyceni

Kasia Tusk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione na jednej z trójmiejskich plaży. Uwagę zwraca piękna sukienka blogerki. To model idealny na lato! Sukienka ma dość klasyczny krój: jest prosta, biała w cienkie, czarne, poziome paski i ma lekkie rozcięcie, które całej stylizacji dodaje pazura. Model ten pochodzi z kolekcji marki Kasi Tusk - Mle Collection.

 

Pod zdjęciem Kasi Tusk od razu posypały się "ochy i achy". Fanki były pod wrażeniem sukienki blogerki, czego wyraz dały w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem.

Piękny strój!
Uwielbiam twój styl!
Czekam na tę sukienkę!!!
Pani ubrana z klasą jak zwykle.
Pani Kasia jak zawsze pierwsza klasa.
Więcej o: