Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakim zabiegom upiększającym się poddała. "Jak pani to robi, że wciąż wygląda jak nastolatka"

Małgorzata Rozenek-Majdan, pomimo natłoku obowiązków przy małym synku Henryku, wygospodarowała 1,5 godziny dla siebie. W tym czasie poddała się zabiegom upiększającym. Na Instagramie zdradziła, którym.

Małgorzata Rozenek-Majdan miesiąc temu urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze swoich fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również zdjęcia swoje z synem.

Niedawno Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Gwiazda zafundowała sobie delikatną metamorfozę. Popularna prezenterka postanowiła lekko przyciemnić swoje blond włosy. Zdaniem jej fanów, teraz wygląda młodziej. Sami zobaczcie i oceńcie:

Zobacz wideo Jak zrobić idealną kreskę na oku?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, na jakie zabiegi upiększające się zdecydowała

Małgorzacie Rozenek-Majdan udało się ostatnio wygospodarować trochę czasu dla siebie. Wolną chwilę wykorzystała na zabiegi upiększające, a na swoim profilu na Instagramie dokładnie opisała, które przeszła. Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek-Majdan poddała się laminacji rzęs oraz dodatkowo zafundowała sobie manicure i pedicure. Wszystko to w przeciągu 1,5 godziny.

Jestem zachwycona. Na pierwszym zdjęciu rzęsy bez pomalowania, a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs, ale i pielęgnacyjny. To dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać.

- zrelacjonowała na swoim Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

Fani komplementują wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan

Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy i komplementów. Oto niektóre z nich:

Jak pani to robi, że wciąż wygląda jak nastolatka.
Piękna mama. Delikatnie i z klasą.
Zadbana mama to szczęśliwa mama!
Wygląda pani pięknie jak zawsze.
Więcej o: