Jennifer Lopez zachwyca w odważnej stylizacji. Postawiła na skórzaną bieliznę. "Królowa"

Jennifer Lopez po raz kolejny zachwyciła swoim nowym, odważnym zdjęciem. Gwiazda pozuje do niego w skąpej stylizacji i chwali się pięknym, lekko umięśnionym ciałem.

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda regularnie publikuje na Instagramie gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem. Piosenkarka pokazała się w bardzo odważnej stylizacji, czym zachwyciła swoich fanów.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak trenuje:

Jennifer Lopez w odważnej stylizacji. Postawiła na skórzaną bieliznę

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej kobieca i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia.

Jennifer Lopez zaraz skończy 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w bardzo odważnej stylizacji. Gwiazda ubrana jest tylko w czarną, skórzaną bieliznę oraz kurtkę. Całość stylizacji uzupełniają sandałki na obcasie. Jak wam się podoba Jennifer Lopez w takim ostrym, odważnym wydaniu?

 

Jennifer Lopez odsłoniła ciało w skąpej stylizacji. Fani zachwyceni

Jaka była reakcja fanów na tak odważne i gorące zdjęcie Jennifer Lopez? Byli wprost zachwyceni, a pod fotografią zasypali piosenkarkę komplementami. Oto niektóre z ich komentarzy:

Królowa.
Wow.
Wspaniale.
Moja ulubiona modelka.
Więcej o: