Doda zaskoczyła stylizacją. Jej tata żartuje, że wygląda jak chłopiec. Fani porównali ją do Michaela Jacksona

Doda przebywa obecnie w Dubaju, gdzie nagrywa swój film. Piosenkarka pochwaliła się jedną ze swoich stylizacji, która wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko wśród fanów gwiazdy. O co dokładnie poszło?

Doda od jakiegoś czasu pracuje na planie swojego nowego filmu pt. "Dziewczyny z Dubaju". Ku uciesze fanów piosenkarka uchyla rąbka tajemnicy z produkcji i regularnie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia oraz wideo z pracy na planie. Kilka dni temu piosenkarka wraz z całą ekipą przyleciała do Dubaju, skąd również na bieżąco zdaje relację. Najnowsze zdjęcie piosenkarki, a właściwie jej stylizacja wzbudziła duże zainteresowanie nie tylko wśród jej fanów, ale również i taty artystki.

Zobacz wideo Doda przyleciała do Dubaju:

Doda pokazała swoją stylizację. Tata piosenkarki żartuje, że wygląda jak chłopiec

Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją stylizację. Tego dnia piosenkarka postawiła na czarny kolor w wersji total. Miała na sobie bluzkę w tym odcieniu, spodnie, duży kapelusz, pasek Gucci oraz okulary.

Mój tata, kiedy wysłałam mu to zdjęcie, odpisał mi: co to za chłopiec? Czy wy również podzielacie ten uroczy entuzjazm odnośnie nie mojej stylizacji?

- napisała na wesoło Doda.

 

Fani porównali Dodę do Michaela Jacksona

Jak się okazuje, fani Dody są podobnego zdania, co jej tata. Co więcej, wielu z nich wprost porównało piosenkarkę do zmarłego piosenkarza, Michaela Jacksona. Zgadzacie się z ich opinią?

Kurczę, trochę jak Michael Jackson!
Kiedy zobaczyłam pierwsze stories w tej stylizacji, pomyślałam: król Michael Jackson żyje!
Jak MJ z kapeluszem i okularami.

Duża część fanów Dody pozytywnie oceniła stylizację piosenkarki.

Śliczna.
Ale super foto.
Stylizacja jest rewelacyjna.
Więcej o: