Izabela Janachowska zachwyca w tanim bikini z H&M. Znamy jego cenę. "Pani jest petarda!"

Izabela Janachowska przebywa obecnie na błogich wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Fani zachwycają się pięknymi widokami ze zdjęć, my zaś obłędnym i w dodatku tanim bikini z H&M.

Izabela Janachowska to była tancerka, a obecnie ekspertka ślubna, która od 2014 roku jest żoną przedsiębiorcy, milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Nie przeszkadza jej to jednak w tym, żeby nosić ubrania z popularnych sieciówek i wyglądać przy tym jak milion dolarów. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo Izabela Janachowska pokazała, jak wygląda jej syn

Izabela Janachowska zachwyca w bikini z H&M

Izabela Janachowska przebywa od dłuższego czasu na rajskich wakacjach w Hiszpanii. Towarzyszy jej rodzina: mąż oraz syn. Ku uciesze swoich fanów gwiazda na bieżąco zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku. Na jej Instagramie możemy podziwiać zapierające dech w piersiach widoki.

Naszą szczególną uwagę przykuł jeden z kostiumów kąpielowym Izabeli Janachowskiej. Jak się okazuje, to piękne, złote bikini z jednym ramiączkiem pochodzi z popularnej sieciówki, jaką jest H&M. Jego górna część kosztuje 69,99 zł, zaś dolna 39,99 zł. Bikini pięknie podkreśla kobiece kształty, a jego kolor lekką opaleniznę. Fanki wprost oszalały na punkcie tego złotego kostiumu kąpielowego. W komentarzach wprost wyznały, że sobie taki kupią.

 

Izabela Janachowska pokazała, jak spędza wakacje. Fani pod wrażeniem

Pod zdjęciami, za pośrednictwem których Izabela Janachowska relacjonuje swoje rajskie wakacje w Hiszpanii, można przeczytać same pozytywne komentarze. Część internautów skupia się na widokach zapierających dech w piersiach. Inni zaś komplementują sylwetkę byłej tancerki.

Ale widok. Zazdroszczę.
Piękna figura.
Pani jest petarda.
Piękna.
Więcej o: