Żona Michała Żebrowskiego pokazała, jak wygląda jej ciało w ciąży. "Chciałabym mieć taki cellulit"

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny opublikowała na Instagramie swoje zdjęcia, na których pokazała, jak wygląda jej ciało w ciąży. Fanki były pod wrażeniem, zasypując kobietę licznymi komplementami.

Aleksandra Żebrowska to żona znanego polskiego aktorka, Michała Żebrowskiego. Kobieta jest już w zaawansowanej ciąży. Para lada moment powita na świecie swoje trzecie dziecko. Aleksandra Żebrowska na bieżąco relacjonuje przebieg swojej ciąży na Instagramie i pokazuje otwarcie, jak zmienia się jej ciało. 

Zobacz wideo Michał Żebrowski pokazał randkę z żoną:

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda ciało w ciąży

Aleksandra Żebrowska jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Kobieta regularnie publikuje swoje zdjęcia, aby pokazać, jak zmienia się jej ciało. Tym razem zaprezentowała na swoim Instagramie dwie fotografie porównawcze:

Instagram vs reality.

- podpisała swoje dwa zdjęcia Aleksandra Żebrowska.

Tym samym żona Michała Żebrowskiego chciała pokazać, jak bardzo mogą różnić się od siebie dwa niby podobne zdjęcia, przy czym jedno jest pozowane i obrobione graficzne, drugie zaś nie. Dodatkowo wśród hasztagów Aleksandra Żebrowska dodała #cellulove, sugerując, że ma cellulit.

 

Ciężarna Aleksandra Żebrowska pokazała nogi. Fani zachwyceni

Zdjęcia i post Aleksandry Żebrowskiej został przyjęty przez internautów z bardzo dużym entuzjazmem. Nie każda kobieta w ciąży tak otwarcie pokazuje, jak zmienia się jej ciało. Brawo! My jesteśmy zachwycone podejściem Aleksandry Żebrowskiej.

Ja tam widzę super laskę, a nie cellulit.
Zero różnicy, obie perfekcyjne.
I niby gdzie ten cellulit? Masz idealne nogi!
Chciałabym mieć taki cellulit.
Więcej o: