Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych klapkach. Teraz kupicie je prawie o połowę taniej

Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała na Instagramie swoją domową stylizację. Uwagę zwracają jej piękne, modne, różowe klapki. To model popularnej marki EMU i można go teraz kupić na przecenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan niewiele ponad miesiąc temu urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również urocze zdjęcia swoje z synem. Nie inaczej było i tym razem. Naszą szczególną uwagę przykuły przede wszystkim modne buty Małgorzaty Rozenek-Majdan. Można je teraz kupić dużo taniej!

Zobacz wideo Małgorzata Rozen-Majdan pokazała swojego synka:

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnych klapkach z futerkiem. Teraz kupicie je dużo taniej

Na zdjęciu widzimy Małgorzatę Rozenek-Majdan ubraną w szare, luźne spodnie dresowe oraz ciepły sweter typu oversize. Całość tej domowej i wygodnej stylizacji gwiazda uzupełniła futrzanymi klapkami w kolorze różowym. Jak się okazuje to model bardzo popularnej australijskiej marki, czyli EMU. Jak wam się podobają takie buty?

Jeśli podobają wam się te wygodne, futrzane, różowe klapki, które ma na sobie Małgorzata Rozenek-Majdan, mamy dla was dobrą wiadomość. Możecie je kupić teraz taniej i to aż o 40 procent (są przecenione z 299 na 189 zł). Dostępne są w polskim sklepie internetowym - eobuwie.