Promocja Rossmann. Kultowy tusz do rzęs przeceniony aż o 30%! Kobiety uwielbiają go, bo daje niesamowite efekty

Tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois kupicie teraz dużo taniej na promocji w Rossmannie. Ta kultowa już maskara pięknie pogrubia rzęsy oraz dodatkowo wydłuża je.

Tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois to już kultowy kosmetyk do makijażu. Kobiety na całym świecie bardzo szybko go pokochały. Nic dziwnego! Daje efekt pięknie wydłużonych i do tego pogrubionych rzęs. Mamy dla was dobrą wiadomość. W Rossmannie ten uwielbiany tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois kupicie teraz dużo taniej.

Zobacz wideo Jak prawidłowo używać zalotki?

Promocja Rossmann. Tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois taniej o 30%

Tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois to maskara, która podkreśla i nadaje rzęsom wyjątkowej objętości. Szczoteczka w kształcie klepsydry umożliwia jeszcze lepszą aplikację na wszystkich rzęsach warstwa po warstwie, aż do uzyskania spektakularnej objętości bez grudek. Formuła z kolagenem pozwala na uzyskanie objętości bez obciążania rzęs. W efekcie zyskujemy piękny wachlarz rzęs, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

Obecnie ten kultowy kosmetyk - tusz do rzęs Big Lashes Oh Oui marki Bourjois możecie kupić na promocji w sklepach sieci Rossmann. Przeceniony jest aż o 30%. Wcześniej kosztował 57,99 zł, a teraz 38,99 zł. Skusicie się? Uwaga: promocja ta ma potrwać do końca lipca.

Więcej o: