Sylwia Bomba z programu "Gogglebox" zrzuciła ponad 30 kg. Teraz pokazuje ciało w bikini i apeluje do fanów

Sylwia Bomba, którą znamy przede wszystkim z bardzo popularnego programu "Gogglebox", postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w sieci i zaapelować do fanów. O co? Przede wszystkim o akcpetację ciała. "Można jednocześnie pracować nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie" - twierdzi celebrytka. Brawo!

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd bardzo popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na kanale TTV. W owym show całe rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne.

Program ten przyniósł 34-letniej kobiecie ogromną popularność. Na Instagramie obserwuje ją już ponad 653 tysięcy obserwujących, a liczba ta stale rośnie. Sylwia Bomba postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie i zaapelować do fanów.

Zobacz wideo Które gwiazdy przeszły największe metamorfozy?

Sylwia Bomba schudła ponad 30 kg. Teraz chwali się ciałem i apeluje do fanów

Sylwia Bomba w przeciągu kilku ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę - celebrytka schudła bowiem ponad 30 kilogramów. Kobieta opublikowała na swoim Instagramie dwa odważne zdjęcia, na których zaprezentowała się w bikini. Ich celem jednak nie było pochwalenie się szczupłą sylwetką ani też zdobycie dużej liczby lajków. Sylwia Bomba chciała w ten sposób zwrócić się z poważnym apelem do swoich obserwujących.

Czas, jaki dzieli te zdjęcia, to jedna sekunda. To jest moje, to samo ciało, po prawej i po lewej stronie. Pracowałam na nie długo, a nadal bardzo wiele bym w nim zmieniła. Instagram jest tylko wycinkiem rzeczywistości. Nikt nie ma idealnego ciała w każdej pozie, chociaż patrząc po zdjęciach na Instagramie ma się zupełnie inne odczucia. Nie mam i nie będę miała takiego ciała jak Insta fitneski, ale nie będę się dołować z tego powodu i was namawiam do tego samego. Można jednocześnie pracować nad sobą i akceptować swoje ciało takim jakim jest w każdej pozie.

- napisała na swoim Instagramie Sylwia Bomba.

 
Więcej o: