Była gwiazdą CKM-u. Pół roku po porodzie pokazuje, jak wygląda. "Jak wiele kobiet po ciąży wstydzi się swojego ciała?"

Paula Tumala to znana polska modelka, która była również gwiazdą magazynu dla mężczyzn CKM-u. Kobieta pół roku temu urodziła. Teraz pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało po ciąży.

Paula Tumala to znana polska modelka. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w teledyskach Donatana, w których występowała jako skąpo ubrana Słowianka. Modelka w połowie stycznia 2020 roku po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszły jej dwie córki-bliźniaczki: Anastazja i Nadia.

Paula Tumala pół roku po porodzie postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało. Przy okazji zwróciła również uwagę na to, że kobiety po ciąży bardzo często wstydzą się swojej figury, przez co zakrywają ją. Modelka przyznała, że ona sama również nie jest w pełni zadowolona ze swojego ciała, ale jej zdaniem, są w życiu ważniejsze sprawy niż tylko wygląd.

Zobacz wideo Kuloodporna kawa według Pauli Tumali. Wspomaga odchudzanie i przyspiesza metabolizm

Paula Tumala pokazała swoje ciało pół roku po urodzeniu bliźniaczek

Paula Tumala postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 227 tysięcy osób), aby zwrócić uwagę na to, jak tak naprawdę wygląda ciało kobiety po porodzie.

Długo zastanawiałam się nad tym zdjęciem, czy je wrzucić tutaj. Jest kontrowersyjne, wiem o tym - ale o to mi właśnie chodziło, aby zwrócić twoją uwagę. Przede wszystkim na jeden problem wśród kobiet, szczególnie mam. Jak wiele kobiet po ciąży wstydzi się własnego ciała? Ile kobiet zakrywa swoje niedoskonałości pod ubraniem? Jestem jedną z was!

- napisała otwarcie na swoim Instagramie Paula Tumala.

Gwiazda podkreśliła przy tym, że w jej zawodzie modelki wygląd jest niezwykle istotny. Przyznała również, że akceptuje swoje ciało, ale nadal, mimo wszystko, wstydzi się go.

Zastanawiam się często, czy kiedykolwiek byłam z siebie zadowolona? Ze swojego wyglądu? Ze swojego ciała? Na dzień dzisiejszy nie jest to dla mnie najważniejsze, bo mam cudowną rodzinę, mam zdrowe uśmiechnięte córeczki, kochającego mężczyznę, ale mimo wszystko nadal z tyłu głowy jest pretensja do siebie samej... Przecież mogę iść na siłownie, mogę zacząć ćwiczyć, ale po całym dniu i nieprzespanej nocy nie mam na to siły i jedyne, o czym wieczorem marzę, to o tym, aby położyć się spać. 

- wyznała Paula Tumala.

 

Paula Tumala pokazała nieidealne ciało po ciąży. Fani zachwyceni

Zdjęcia i post Pauli Tumali spotkał się z ogromnym odzewem wśród jej fanów. Pod fotografią od razu posypały się pochlebne komentarze i podziękowania za to, że modelka nie bała się pokazać, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży.

Wielki szacun dla ciebie i za to że jesteś prawdziwa. Też tak wyglądam po drugiej ciąży i ciężko zrzucić zbędne kg (...). 
Tak! Taka jest prawda i tak to wygląda. Ja urodziłam w styczniu drugiego synka wieku 35 lat. Z wiekiem coraz trudniej po ciąży dojść do formy. Damy radę (...). 
Ogromne brawa za to zdjęcie i za szczerość!!! Tak wiele fałszu i retuszu w internecie... a tu u ciebie prawda. Jesteś cudowną osobą wewnątrz i na zewnątrz. Z czasem dojdziesz do formy. Cudowne i zdrowe dziewczynki to największy skarb. Uściski.
Więcej o: