Małgorzata Rozenek-Majdan w krótkim topie pokazała, jak wygląda jej ciało półtora miesiąca po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży i zaczęła ćwiczyć. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym można zobaczyć, jak obecnie wygląda jej ciało.

Małgorzata Rozenek-Majdan niewiele ponad miesiąc temu (na początku czerwca tego roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również urocze zdjęcia z synem. Tym razem postanowiła pokazać, jak wygląda jej ciało miesiąc po urodzeniu dziecka. Wow! 

Zobacz wideo Czy koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży?

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda jej ciało półtora miesiąca po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan po półtora miesiąca od urodzenia swojego trzeciego dziecka, Henryka wróciła do regularnych ćwiczeń. Informację tę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również zdjęcia, na których pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało. 

Na fotografiach Małgorzata Rozenek-Majdan ubrana jest w krótki top - sportowy stanik, który odkrywa jej brzuch oraz w obcisłe legginsy. Widać, że dopiero co urodziła swoje trzecie dziecko?

Aaaaaa w końcu nadszedł ten dzień. Po kilku.... albo raczej kilkunastu miesiącach w końcu zaczęłam ćwiczyć. So happy. Co prawda mój trening przypominał trening emerytki po udarze, ale i tak poczułam każde ćwiczenie. Długa droga przede mną i moją kochaną taktowną Lidią Wierzbowską, która pamięta moje lepsze czasy (trenujemy razem od lat) (...). P. S. Bardzo proszę się nie śmiać z mojego biustu - karmię.

- przyznała otwarcie na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan. 

 
Więcej o: