Księżna Kate jest fanką kociej kreski na oku. Wiemy, jakiego kosmetyku używa do makijażu. Jest dostępny w Polsce

Księżna Kate jest fanką delikatnego podkreślenia oczu. Efekt ten uzyskuje przy pomocy sprawdzonego od lat eyelinera. Wiemy, gdzie go kupicie w Polsce i za ile.

Księżna Kate gdziekolwiek tylko się pojawi, zawsze zachwyca swoim wyglądem. I to zarówno jeśli chodzi o fryzury, stylizacje, jak również o makijaż. Wiemy, jakiego eyelinera używa do robienia kreski na oku. I mamy dla was dobrą wiadomość. Jest on dostępny również w Polsce! I wcale nie trzeba wydawać na niego fortuny.

Zobacz wideo Jak namalować kreskę na oku?

Księżna Kate i jej eyeliner do oczu. Kupicie go w Polsce

Księżna Kate w swoim makijażu zawsze stawia na klasykę i minimalizm. I ta metoda zawsze się sprawdza! Księżna Kate od lat bowiem wierna jest jednemu, sprawdzonemu wizerunkowi. Fryzury, stylizacje i makijaż zawsze tworzą spójną całość. Kobieta stawia na klasykę, elegancję i minimalizm.

Księżna Kate jest fanką delikatnego podkreślenia oka przy pomocy kociej kreski. Uzyskuje ją dzięki sprawdzonemu od lat eyelinerowi. Jest nim produkt Long Wear Gel Eyeliner w słoiczku bardzo popularnej marki Bobbi Brown Cosmetics. Co więcej, bez problemu kupicie go w Polsce, a dokładnie w drogerii Douglas, gdzie kosztuje 121 zł.  Dostępny jest w kilku różnych wariantach kolorystycznych - od klasycznej czerni przez różne odcienie brązu aż po kobalt. Skusicie się?

Więcej o: