Anna Guzik schudła i przeszła metamorfozę. Teraz chwali się pięknym ciałem w bikini

Anna Guzik jakiś czas temu przeszła sporą metamorfozę, przede wszystkim schudła. Obecnie aktorka przebywa na wakacjach, z których na bieżąco zdaje relację na swoim Instagramie. I zachwyca figurą w bikini!

Anna Guzik to znana polska aktorka serialowa, filmowa i teatralna. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim roli Żanety w bardzo znanym i lubianym serialu TVN pt. "Na Wspólnej". Anna Guzik gra w nim od 2004 roku. Ku uciesze licznych fanów aktorka jest dość aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych, gdzie uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. Tym razem pokazała zdjęcia z wakacji. Spójrzcie tylko na figurę Anny Guzik! Wow!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój trening po ciąży:

Anna Guziak dużo schudła i teraz chwali się piękną sylwetką w bikini

Anna Guzik zadebiutowała w serialu TVN "Na Wspólnej" 16 lat temu. Wtedy dała się poznać jako aktorka o kobiecych kształtach. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło. Anna Guzik sporo schudła i przeszła dużą metamorfozę.

Anna Guzik jakiś czas temu wzięła udział w show "Taniec z gwiazdami", które w dodatku zwyciężyła. W czasie trwania programu udało się jej schudnąć ok. 14 kilogramów, co zachęciło aktorkę do większego dbania o dietę i regularne treningi. Od tego czasu Anna Guzik bardzo dba o siebie, czego efektem jest świetna sylwetka.

Aktorka udała się z całą rodziną: mężem oraz dziećmi na wypoczynek nad polskim morzem. Na bieżąco zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym możemy ją zobaczyć w czerwonym bikini. Trzeba przyznać, że Anna Guzik prezentuje się świetnie! Sami zobaczcie:

 
Więcej o: