Zmarszczki na czole, drugi podbródek. Anna Lewandowska pokazała zaskakujące zdjęcie. Ma ważny apel do fanów

Anna Lewandowska postanowiła zaapelować do swoich fanów, żeby ci akceptowali siebie. "Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni" - czytamy w poście znanej trenerki.

Anna Lewandowska postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 2,8 miliona osób z całego świata) i poruszyć problem samoakceptacji. Swój obszerny post uzupełniła również dwoma porównawczymi zdjęciami. Fani jej teraz dziękują.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o samoakceptacji i dążeniu do "ideału"

Anna Lewandowska apeluje o samoakceptację

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie dwa zdjęcia porównawcze: jedno pozowane, drugie już nie. Ich celem było zwrócenie uwagi na kwestię samoakceptacji, szczególnie w czasach, kiedy każdy, bez żadnego problemu może graficznie obrobić swoje zdjęcie przed publikacją go w social mediach.

W dobie social media wszyscy możemy być poddani OCENIE. SAMOAKCEPTACJIA. Gigantyczny odzew na posta i video, które niedawno wrzuciłam na IG i IS jest tego dowodem. Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam. Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym, a jednocześnie dumnym jest fajne. Taaaaaak! (...). 

- napisała na swoim Instagramie Anna Lewandowska.

Trenerka na koniec dodała jeszcze krótki i prosty apel do swoich fanów:

Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie.
 

Anna Lewandowska z apelem do fanów. Ci dziękują ją

Post Anny Lewandowskiej został przyjęty przez jej fanów z ogromnym entuzjazmem. Nic dziwnego! Gwiazda pokazała, że ona też nie jest idealna, że w mediach społecznościowych wiele rzeczy, w tym i wygląd, można sztucznie wykreować.

Oto niektóre z komentarzy zachwyconych fanów Anny Lewandowskiej:

I bądźmy dla siebie wyrozumiali... Brawo Aniu.
Samoakceptacja w dzisiejszych czasach to bardzo ważna rzecz.
I na koniec dodałabym NIE OCENIAJMY, każdy z nas jest inny, każdy z nas przeszedł inną drogę. Mam nadzieję, że każdy z nas dąży do tego samego, aby kochać i akceptować SIEBIE! Skoro chcemy, aby kochał/kochała nas partner/partnerka pokochajmy najpierw sami siebie.
Więcej o: