Jennifer Lopez zachwyca wysportowanym, płaskim brzuchem. "Ty masz 51 lat? Jak to możliwe?"

Jennifer Lopez regularnie publikuje zdjęcia, na których można podziwiać efekty jej ciężkich treningów. Tym razem pochwaliła się lekko umięśnionym, płaskim brzuchem. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda regularnie publikuje na Instagramie gorące zdjęcia, na których chętnie chwali się swoją piękną i wysportowaną sylwetką. Nie inaczej było i tym razem. Piosenkarka pokazała się w sportowej stylizacji, która odsłoniła jej płaski i lekko umięśniony brzuch. Fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo Jennifer Lopez ćwiczy nawet w święta:

Jennifer Lopez w krótkim topie chwali się płaskim i lekko umięśnionym brzuchem

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej piękna, kobieca i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia.

Jennifer Lopez właśnie skończyła 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w sportowej stylizacji: krótkim topie i leginsach. Spójrzcie tylko na ten płaski i lekko umięśniony brzuch. Od razu widać, że JLo wylewa siódme poty na treningach.

 

Jennifer Lopez chwali się wysportowaną sylwetką. Fani zachwyceni

Zdjęcie Jennifer Lopez, na którym piosenkarka pochwaliła się efektami swoich treningów, zrobiło furorę wśród jej fanów. Nie dziwimy się. Oto niektóre z ich komentarzy:

Królowa.
Najlepsza.
Jesteś moją inspiracją.
Ty masz 51 lat? Jak to możliwe?
Więcej o: