Uwielbiany przez kobiety fluid jest teraz na promocji w Rossmann. Kupicie go za 36,99 zł

Podkład Radiant Lift marki Max Factor ma wszechstronne działanie. Nie tylko doskonale kryje, jest trwały, ale również nawilża i stanowi ochronę przed szkodliwymi promieniami UVB. Teraz kupicie go dużo taniej w sieci drogerii Rossmann.

Podkład Radiant Lift marki Max Factor to uwielbiany przez kobiety na całym świecie fluid do twarzy. Nic dziwnego! Przede wszystkim jest trwały, a w dodatku ma działanie również nawilżające, co latem jest doskonałym rozwiązaniem.

Dla wszystkich fanek tego podkładu Radiant Lift marki Max Factor mamy dobrą wiadomość. W sieci drogerii Rossmann kupicie go teraz dużo taniej. Spieszcie się, promocja trwa już tylko do końca tego miesiąca, czyli do piątku.

Zobacz wideo Szybki i prosty makijaż na co dzień w kilku krokach

Radiant Lift marki Max Factor kupicie taniej w sieci drogerii Rossmann

Podkład Radiant Lift marki Max Factor kupicie teraz dużo taniej w sieci drogerii Rossmann. Przeceniony jest z 66,99 zł na 36,99 zł. Podkład Radiant Lift marki Max Factor to nie tylko długotrwałe i idealne krycie, ale również pielęgnacja i nawilżenie oraz ochrona przed promieniami UVB.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie marki Max Factor, podkład Radiant Lift to luksusowa formuła zapewniająca długotrwałe krycie i unikalne świetliste wykończenie. Produkt dodatkowo wyposażony jest w specjalny kompleks nawilżający skórę na bazie kwasu hialuronowego. Zawiera w sobie również mikroperełki wygładzające powierzchnię skóry, niwelujące widoczność drobne zmarszczki, a także filtr SPF 30, który pomaga zapobiegać fotostarzeniu się skóry oraz chroni ją przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem szkodliwych promieni UVB. 

Więcej o: