Ewa Minge pokazała odważne zdjęcie w bikini. Apeluje o rozwagę. "Ludzkość nadal przegrywa z COVID-19"

Ewa Minge postanowiła wykorzystać swoją popularność i zaapelować do fanów, aby korzystali z wakacji odpowiedzialnie i rozsądnie. Projektankta mody przypomina, że na świecie wciąż panuje koronawirus.

Ewa Minge to jedna z najbardziej znanych polskich projektantek mody. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 124 tysięcy ludzi) i zaapelować o rozwagę. Jej obszerny wpis został poświęcony tematowi wakacji w czasach pandemii koronawirusa. Ewa Minge zaapelowała do wszystkich o to, żeby odpoczywając, zawsze pamiętali o rozwadze i odpowiedzialności

Zobacz wideo Jak spakować kosmetyczkę na wakacje?

Ewa Minge pokazała ciało w skąpym bikini

Ewa Minge opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak słynna projektantka mody wygląda w skąpym bikini. Trzeba przyznać, że może się pochwalić rewelacyjną sylwetką. Jednak celem publikacji owych fotografii nie było pochwalenie się piękną figurą i opalenizną. Ewa Minge chciała w ten sposób poruszyć temat tegorocznych wakacji, które są inne niż wszystkie poprzednie, ponieważ trwają w niełatwych czasach pandemii koronawirusa.

Swój obszerny wpis Ewa Minge rozpoczęła od wspomnień z dzieciństwa. Zwróciła również uwagę na to, aby zawsze doceniać to, co się ma:

Ale w tym roku pandemia i ograniczenia wolności, które złowrogo wracają w podświadomości, bo nie potrafimy odpowiedzialnie z tej wolności korzystać, pokazują jak cennym skarbem jest własny kawałek nieba, jak dużo łatwiej jest znieść brak urlopu z różnych przyczyn, pod własnymi świerkami. Doceniamy rzeczy oczywiste na co dzień, wtedy kiedy stają się one komfortem, przedłużeniem wolności, która smakuje nawet boso, byle na miękkiej trawie. Tak dużo doświadczyłam organoleptycznie, że potrafię na faktach, bez hipotezy powiedzieć po przeżytym półwieczu, że człowiekowi aż tak dużo do szczęścia nie trzeba, a jedyne czego nie potrafimy przyjąć z uśmiechem, to utrata wolności.

Ewa Minge zaapelowała do wszystkich o rozwagę i odpowiedzialność podczas tegorocznych wakacji:

Wszystkim na wakacjach w kurortach życzę pięknego lata i na tyle rozumu, aby nie przywieźć ze sobą w walizce korony. Przez chwilę zapomnieliśmy i zrzuciliśmy te „wymogi reżimu, podejrzane wytyczne i zastraszanie ludzi, bo przecież nic się nie dzieje” (...). Seniorzy są już dzisiaj przerażeni, że znowu będą musieli swoją jesień te życia i te w porze roku spędzić w domu... a może tym domem jest malutki pokoik na piętrze, bez wyjścia pod własne niebo. Z racji wieku obok mnie sporo ludzi z pokolenia, które mnie wychowało, po siedemdziesiątce, ci mądrzy, odpowiedzialni są przerażeni. Skoro nie zostajesz w te wakacje w domu, zastosuj wymogi sanitarne związane z covid (...). Ludzkość nadal przegrywa z mikrobem, a my musimy nauczyć się żyć z tą świadomością.
 
Więcej o: