Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z pociągu. Przez maseczkę została ostro skrytykowana. Odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska opublikowała swoje zdjęcie z pociągu. Raczej nie przypuszczała, że jeden z fanów aż tak ją skrytykuje. Aktorka nie pozostawiła jednak jego komentarza bez odpowiedzi. O co poszło? Wyjaśniamy.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych polskich gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Popularna aktorka regularnie publikuje zdjęcia zrobione podczas pracy na planie, jak również uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego, pokazując, jak spędza czas poza pracą. Tym razem opublikowała niby zwyczajną fotografię z pociągu. Raczej nie spodziewała się takiego komentarza od fana. Nie pozostawiła go bez odpowiedzi.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z pociągu. Fan ją skrytykował. Odpowiedziała

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, zrobione podczas podróży pociągiem. Jak się dowiadujemy z opisu do niego, aktorka była w drodze do pracy - na kolejny plan filmowy:

Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki! Pls!

Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Polsce z powodu pandemii koronawirusa w środkach transportu publicznego, w tym również w pociągach, obligatoryjne jest zasłanianie nosa i ust. Do zasad tych zastosowała się również i Małgorzata Kożuchowska, zakładając maseczkę. Wiele jej fanów w swoich komentarzach wyraziło pochwałę tak rozsądnego i odpowiedzialnego zachowania. Jednak nie wszyscy.

Jeszcze przyłbice załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę.

- napisał jeden z internautów.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź aktorki. Brawo za piękną ripostę:

Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w czasie pandemii i przeproś.
 
Więcej o: