Joanna Moro na odważnym zdjęciu. Pokazała swoje ciało bez retuszu. "Ty jesteś idealna"

Joanna Moro opublikowała na Instagramie swoje naturalne zdjęcie, do którego pozuje nago, owinięta jedynie ręcznikiem. Aktorka podkreśliła przy tym, że jej fotografia nie została poddana retuszowi. Fani byli zachwyceni, chociaż część z nich stwierdziła, że gwiazda odsłoniła zbyt dużo ciała.

Joanna Moro to znana aktorka filmowa i teatralna. O jej ogromnej popularności może świadczyć chociażby liczba osób, które obserwują ją na Instagramie, a jest ich ponad 77,5 tysięcy. Ku uciesze swoich fanów aktorka bardzo chętnie dzieli się z nimi życiem prywatnym, pokazując, co robi, kiedy nie pracuje. Aktorka przebywa obecnie na wakacjach, z których na bieżąco zdaje relację. Ostatnio Joanna Moro opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, które zrobiło furorę wśród jej fanów. 

Zobacz wideo Joanna Moro pokazała pięć swoich ulubionych ćwiczeń

Joanna Moro nago - odsłoniła ciało na odważnym zdjęciu. Bez żadnego retuszu!

Joanna Moro przebywa obecnie z rodziną na wakacjach nad Morzem Bałtyckim na Litwie. Aktorka na bieżąco publikuje zdjęcia z jej rajskiego wypoczynku. Ostatnio udostępniła bardzo odważną fotografię, do której pozuje nago, owinięta jedynie ręcznikiem. Celem publikacji takiego zdjęcia nie była jednak chęć zdobycia lajków, tylko pokazania ciała w wersji naturalnej, na fotografii bez retuszu.

To jest po prostu zdjęcie, które dla normalnego odbioru wymaga retuszu! Takie  najczęściej widzimy w gazetach, a to takie bez! Moim zdaniem fajniejsze.

- czytamy w opisie do zdjęcia.

 

Joanna Moro na odważnym zdjęciu. Fani dziękują jej za naturalność

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Naturalne zdjęcie bez retuszu Joanny Moro bardzo przypadło do gustu internautom, czego wyraz dali w swoich licznych pozytywnych komentarzach. Oto niektóre z nich:

Pięknie pani Aniu! A przede wszystkim naturalnie!!! Subtelnie i kobieco. A ci co komentują, że niby za dużo pani odsłoniła. Idźcie na profile tych wszystkich panienek wyedytowanych i wyretuszowanych. Prężących półnagie tyłki na każdym zdjęciu. Bleee.
Omg do retuszu??? Ty jesteś idealna.
Super to zdjęcie, bo naturalne... Osobiście wolę takie, niż te sesyjne, malowane, retuszowane i mało naturalne.

Wśród wielu pozytywnych komentarzy pojawiły się również i takie, w których internauci wyrażali swoje niezadowolenie. Ich zdaniem Joanna Moro na tym odważnym zdjęciu z plaży pokazała zbyt dużo ciała. A jaka jest wasza opinia na ten temat?

Więcej o: