Martyna Wojciechowska opublikowała post, który robi furorę w sieci. Na zdjęciu widać rozstępy. "Ile z nas się ich wstydziło?"

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie popularnej modelki plus size, Ashley Graham. Po co to zrobiła? Aby zwrócić uwagę, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. "Pojawiły się rozstępy".

Martyna Wojciechowska postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 1,7 miliona ludzi), aby pokazać, jak naprawdę wygląda ciało kobiety, która dopiero co urodziła. Bohaterką jej długiego wpisu stała się Ashley Graham, popularna na całym świecie modelka plus size, która w styczniu tego roku po raz pierwszy została mamą.

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu

Martyna Wojciechowska pokazała, jak naprawdę wygląda ciało kobiety po ciąży. Wykorzystała do tego zdjęcie Ashley Graham

Martyna Wojciechowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie Ashley Graham, zrobione pół roku po tym, jak modelka urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda ubrana jest w kolorowe bikini i ma na brzuchu widoczne rozstępy - pozostałości po ciąży.

To moje nowe ciało matki - mówi o sobie. Ashley Graham od lat łamie stereotypy dotyczące „kobiecego wyglądu”. Najsłynniejsza modelka plus size (swoją drogą ciekawi mnie to sformułowanie. Do ilu kilogramów jest się „normalną” modelką, a od ilu plus size?! Czy ten podział jest w ogóle potrzebny?). Ma twarz anioła i ciało bogini (niezależnie od kilogramów). Piękna, pewna siebie i spełniona.

- napisała na Instagramie Martyna Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska w swoim długim wpisie przypomina, że Ashley Graham kilka miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko.

Jej ciało bardzo się zmieniło podczas ciąży, pojawiły się rozstępy. Ale ona ich nie ukrywa. Ile z nas się ich wstydziło? Przyznaję, że ja tak (...). #WspieramNieOceniam.

- dodała na koniec Martyna Wojciechowska.

Post popularnej polskiej podróżniczki spotkał się z ogromnym entuzjazmem wśród internautów.

 
Więcej o: