Beyonce w swoim najnowszym teledysku wystąpiła w butach od polskiej projektantki. Są przepiękne!

Beyonce zawarła w swoim najnowszym teledysku polski akcent. Chodzi o piękne szpilki, które piosenkarka założyła. Obuwie zaprojektowała polska projektantka, Magda Butrym. To dla niej ogromne wyróżnienie.

Beyonce już nieraz udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu i mody. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie piosenkarek bardzo dobrze orientuje się w najnowszych i najbardziej gorących trendach. Tym razem postawiła na buty zaprojektowane przez znaną polską projektantkę, Magdę Butrym.

Poznaj: Modne czółenka marki Born2be na obcasie!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Beyonce w butach od polskiej projektantki Magdy Butrym

Beyonce w swoim najnowszym teledysku do piosenki pt. "Mood 4 Eva" wystąpiła w butach zaprojektowanych przez jedną z najbardziej popularnych polskich projektantek, czyli przez Magdę Butrym. Piosenkarka postawiła na piękne, czarne szpilki, ozdobione dużą kokardą. Niestety buty te pochodzą ze starej kolekcji Magdy Butrym jesień/zima 2018 i obecnie nie są dostępne w sprzedaży.

O polskim akcencie w najnowszym teledysku Beyonce poinformowała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych sama główna zainteresowana, czyli Magda Butrym.

Beyonce w butach Magdy Butrym w swoim najnowszym teledysku "Mood 4 Eva".

- czytamy na profilu Magdy Butrym.

Więcej o: