Anna Lewandowska pokazała cellulit. Fani niedowierzają. "Ania piękna nawet z cellulitem"

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym twierdzi, że widać, że trenerka ma cellulit. Na odpowiedź swoich fanów nie musiała długo czekać.

Anna Lewandowska postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie (na Instagramie obserwuje ją bowiem ponad 2,8 miliona osób z całego świata), aby zwrócić uwagę na to, że wiele kobiet boryka się z cellulitem. Problem ten dotyka nawet trenerki, które regularnie uprawiają różne aktywności fizyczne i dbają o zdrową dietę. I nie ma się czego wstydzić!

Zobacz wideo Czym jest cellulit i jak można go zwalczać?

Anna Lewandowska pokazała cellulit. Fani pod wrażeniem

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione przy stoliku w jednej z kawiarni. Tego dnia popularna trenerka i żona Roberta Lewandowskiego postawiła na krótką spódniczkę, która odsłoniła jej nogi.

Cellulit i ja.

- tak podpisała zdjęcie Anna Lewandowska.

Pod zdjęciem Anny Lewandowskiej od razu posypały się komentarze fanów trenerki, w których ci twierdzili, że absolutnie nie widzą cellulitu u gwiazdy. Część z nich zaś dziękowała jej za pokazywanie na swoim Instagramie prawdy i tego, co naturalne. Oto niektóre z wpisów internautów:

Ja tam widzę z... nogi, a nie cellulit...
Ania piękna nawet z cellulitem, chociaż ciężko znaleźć.
Zdjęcie cenię za prawdziwość.
Aniu taki cellulit jak twój to i ja bym chciała. Piękna jak zawsze.
 
Więcej o: