Katarzyna Cichopek zachwyca w obłędnej, czerwonej sukience. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Katarzyna Cichopek odpoczywa obecnie nad Bałtykiem. Jej zdjęcie z plaży zrobiło ogromną furorę wśród fanów. A wszystko dzięki pięknej, czerwonej sukience. Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek wygląda w niej rewelacyjnie.

Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu przebywa razem z najbliższymi na wakacjach nad polskim morzem. Ku uciesze swoich fanów aktorka relację z tego błogiego wypoczynku nad Bałtykiem na bieżąco zdaje na Instagramie. Dzięki temu możemy oglądać zapierające dech w piersiach nadmorskie widoki. Ale nie tylko! Możemy również podejrzeć letnie stylizacje Katarzyny Cichopek. Nas aktorka zachwyciła ostatnio piękną, czerwoną sukienką, w której pojawiła się na plaży. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek została nagrana podczas tańca:

Katarzyna Cichopek na wakacjach. Jej czerwona sukienka robi furorę. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Katarzyna Cichopek opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie zrobione na plaży nad Morzem Bałtyckim. Uwagę zwraca przede wszystkim obłędna stylizacja popularnej aktorki. Tego dnia Katarzyna Cichopek postawiła na zwiewną, długą, czerwoną sukienkę na ramiączkach. Wyglądała w niej przepięknie! Dopełnieniem tej obłędnej stylizacji była modna fryzura - kok oraz kolorowa chusta na głowie. 

Jeżeli wam się podoba ta czerwona sukienka, którą miała na sobie Katarzyna Cichopek, mamy dla was dobrą wiadomość. Model ten pochodzi z kolekcji marki Lila Lou i kosztuje 150 zł.

 

Katarzyna Cichopek pokazała swoje zdjęcie z plaży. Fani zachwyceni

Fani nie przeszli obojętnie obok zdjęcia aktorki znad morza. Pod fotografią wprost zasypali Katarzynę Cichopek komplementami. Oto niektóre z ich komentarzy:

Przepiękne widoki i zjawiskowa ty!!!
Sukienka cudo.
Wow, ale pięknie. Mega zdjęcie. I ten kolor.
Brawo pani Katarzyno. Jest pani zjawiskowa.
Więcej o: