Małgorzata Rozenek-Majdan narzeka na swój biust. "Jak on mnie już denerwuje"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak ćwiczy, aby wrócić do formy sprzed ciąży. Fani zwrócili uwagę na jej biust, komentując go. Gwiazda odpowiedziała im.

Małgorzata Rozenek-Majdan dwa miesiące temu (na początku czerwca tego roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również urocze zdjęcia z synem. Ostatnio zaczęła też pokazywać, jak trenuje i próbuje wrócić do formy sprzed ciąży.

Zobacz wideo Czy koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak ćwiczy. Fani skomentowali jej biust. Odpowiedziała

Niedawno Małgorzata-Rozenek postanowiła powrócić do regularnych ćwiczeń, aby odzyskać formę i sylwetkę sprzed ciąży. Informację tę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również zdjęcia, na których pokazała, jak obecnie wygląda jej ciało.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała ostatnio na Instagramie kolejne zdjęcie, na którym pokazała, jak ćwiczy. Popularna prezenterka miała na sobie szary stanik sportowy oraz białe leginsy. Niektórzy z fanów Perfekcyjnej zwrócili uwagę na jej biust, komentując go. Oto niektóre z ich komentarzy:

Biust pierwsza klasa.
Ale ty masz biust.
Ale biust, fiu, fiu.

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła odnieść się do tych wszystkich komentarzy:

Karmię(...). Jak on mnie już denerwuje. Czekam z utęsknieniem, aż się unormalizuje, bo teraz "co trzy głowy to nie jedna.

- napisała żartobliwie Małgorzata Rozenek-Majdan.

 
Więcej o: