Katarzyna Glinka zachwyca płaskim brzuchem trzy miesiące po porodzie. Zdradziła swój sposób na sylwetkę

Katarzyna Glinka zaledwie trzy miesiące temu urodziła swojego drugiego syna. Aktorka zaprezentowała na Instagramie swój płaski brzuch po ciąży. Forma godna pozazdroszczenia!

Katarzyna Glinka na początku maja tego roku po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł jej kolejny syn. Zaledwie trzy miesiące po porodzie popularna polska aktorka pochwaliła się swoim brzuchem. Widać, że dopiero co urodziła? My jesteśmy zachwycone formą Katarzyny Glinki. Jej fanki również, czego wyraz dały w licznych pozytywnych komentarzach.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów:

Katarzyna Glinka pochwaliła się płaskim brzuchem zaledwie trzy miesiące po porodzie

Katarzyna Glinka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w sportowym stroju. Aktorka ma na sobie czarne leginsy i sportowy stanik w tym samym kolorze. Stylizacja odsłoniła jej brzuch. Wow! My jesteśmy zachwycone! W ogóle nie widać, że aktorka zaledwie trzy miesiące temu została mamą. Katarzyna Glinka przy okazji wyjaśniła, czemu zawdzięcza taką sylwetkę. Przyznała również, że obecnie inspiracją dla niej w powrocie do formy sprzed ciąży są Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Anna Lewandowska.

No dobra. Koniec laby!!! Podglądałam @m_rozenek i @annalewandowskahpba - dziewczyny czuję się zmotywowana i dołączam!!! Przed ciążą regularnie ćwiczyłam, podczas ciąży również, dlatego moje ciało bardzo szybko wróciło do poprzednich rozmiarów. Ale kondycja mi siadła. Dlatego od dziś nie ma wymówek (...).

- napisała na Instagramie Katarzyna Glinka.

 

Katarzyna Glinka pokazała brzuch. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów aktorki. Jej zdjęcie spotkało się z bardzo dużym entuzjazmem wśród internautów, którzy wprost zasypali gwiazdę komplementami. Oto niektóre z ich komentarzy:

Ależ pięknie pani wygląda.
Wygląda pani zjawiskowo! Dużo zdrowia życzę i wytrwałości!
Super forma po ciąży.
Też chcę taką figurę.
Więcej o: