49-letnia Kinga Rusin pochwaliła się płaskim i lekko umięśnionym brzuchem. "Wygląda pani jak dziewczynka"

Kinga Rusin opublikowała na Instagramie zdjęcie, które od razu zrobiło furorę wśród jej fanów. Prezenterka pokazała się bowiem w odważnej stylizacji, które odsłoniła jej wytrenowany brzuch. Wow! My jesteśmy pod wrażeniem.

Kinga Rusin ma 49 lat, a figury i kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Popularna polska prezenterka i prowadząca "Dzień dobry TVN" nigdy nie ukrywała, że jej piękna i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnej aktywności fizycznej.

Zobacz wideo Kinga Rusin opowiedziała o swoich treningach:

Kinga Rusin pokazała płaski, lekko umięśniony brzuch

Kinga Rusin przebywa obecnie na rajskich wakacjach, z których relację na bieżąco zdaje na swoim Instagramie. Jakiś czas temu popularna prezenterka była na Mazurach, potem udała się na północ, nad morze. Jej ostatnie zdjęcie zrobiło ogromną furorę wśród fanów gwiazdy i to nie ze względu na piękne, nadmorskie widoki. 

Kinga Rusin opublikowała zdjęcie zrobione nad morzem. Tego dnia gwiazda postawiła na dość odważną stylizację: brązowy stanik od bikini, krótką, białą spódniczkę oraz modną kurtkę dżinsową. Uwagę zwraca płaski i lekko umięśniony brzuch gwiazdy. Od razu widać, że regularnie ćwiczy!

 

Kinga Rusin chwali się piękną sylwetką. Fani zachwyceni

Pod zdjęciem Kingi Rusin od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Nie dziwimy się. Prezenterka może się bowiem pochwalić piękną, wysportowaną sylwetką, której pozazdrościć mogłaby jej niejedna nastolatka.

Chciałabym tak wyglądać, inspiruje się panią.
Pięknie pani wygląda, co za figura.
Wygląda pani jak dziewczynka. Piękna.
Pani Kingo, co za figura, cudo!
Wygląda pani fantastycznie.

- komentują zachwyceni fani Kingi Rusin.

Więcej o: