54-letnia Halle Berry chwali się pięknym ciałem w bardzo skąpym bikini. "Prawie zemdlałam!"

Halle Berry doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów. Tym razem pokazała na Instagramie kulisy swojej kolejnej sesji zdjęciowej. Spójrzcie tylko na jej obłędną figurę!

Halle Berry kilka dni temu skończyła 54 lata. Jednak figury i kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Jedna z najpopularniejszych aktorek nigdy nie ukrywała, że jej piękna i lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnej aktywności fizycznej. Na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia i nagrania ze swoich naprawdę ciężkich i intensywnych treningów. Nic dziwnego, że gwiazda chętnie chwali się swoją figurą. Nie inaczej było i tym razem. Halle Berry zdecydowanie wie, jak rozgrzać swoich fanów.

Halle Berry na odważnym nagraniu. Pokazała ciało w skąpym bikini

Halle Berry postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować efekty swojej ostatniej sesji zdjęciowej. Na swoim Instagramie opublikowała krótkie wideo, nagrane na plaży. Aktorka ubrana jest w czarne, bardzo skąpe (mocno wycięte) i zdobione koronką bikini. Wow! Co za figura! Widać, że gwiazda ma 54 lata?

Zobacz wideo Halle Berry pokazała się w skąpym bikini. Co za figura!

Halle Berry pochwaliła się pięknym ciałem w odważnym bikini. Fani zachwyceni

Krótkie nagranie aktorki, które ta opublikowała na Instagramie, zrobiło ogromną furorę wśród jej fanów. Nic dziwnego! Trzeba przyznać, że Halle Berry wygląda obłędnie! Pod wideo od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Oto niektóre z ich komentarzy:

Królowa.
Piękna.
Prawie zemdlałam!
Na zawsze piękna!
Więcej o: