Sharon Stone opublikowała smutne zdjęcia ze szpitala. Chodzi o koronawirusa. "Zakaził ją ktoś z was, kto nie nosi maseczki"

Sharon Stone postanowiła zaapelować do swoich licznych fanów o to, aby nosili maseczki ochronne. Aktorka poprosiła wszystkich o odpowiedzialne zachowanie, wyznając również, że jej siostra ma koronawirusa.

Sharon Stone to znana na całym świecie aktorka, którą na Instagramie obserwuje ponad 2,2 miliona osób. Gwiazda postanowiła wykorzystać swoje ogromne zasięgi w internecie i zaapelować do ludzi o odpowiedzialność i o rozwagę w czasach pandemii koronawirusa. Wyznała również, że jej siostra zachorowała na COVID-19.

Zobacz wideo O czym musimy pamiętać, jeśli wybieramy się w podróż publicznym środkiem transportu?

Sharon Stone pokazała smutne zdjęcia ze szpitala. Siostra aktorki ma koronawirusa

Sharon Stone poinformowała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych o tym, że jej siostra, Kelly Stone ma koronawirusa. Przy okazji opublikowała smutne zdjęcia, zrobione w szpitalu, w których obecnie przebywa chora. Wszystko po to, aby przestrzec ludzi i zaapelować o noszenie maseczek ochronnych.

Moja siostra Kelly, która choruje na toczeń, teraz ma COVID-19. Tak wygląda jej pokój w szpitalu. Zakaził ją ktoś z was, kto nie nosi maseczki. Ona nie ma układu odpornościowego. Jedynym miejscem, do którego poszła, była apteka. W jej hrabstwie nie ma obowiązkowych testów, chyba że masz objawy. Potem 5 dni czekasz na wyniki. Noście maseczki! Zróbcie to dla siebie i dla innych.

– zaapelowała Sharon Stone.

 

Siostra Sharon Stone, Kelly Stone poinformowała na swoim Instagramie, że na szczęście czuje się już lepiej: dostała leki i jest poprawa. Jednak wciąż ma trudności z oddychaniem.

Więcej o: