Katarzyna Cichopek na odważnym zdjęciu z wakacji. W takim wydaniu rzadko ją widujemy! "Zjawiskowa"

Katarzyna Cichopek wciąż przebywa na wakacjach, z których relację na bieżąco zdaje na swoim Instagramie. Ostatnie zdjęcie aktorki rozgrzało jej fanów. Gwiazda pozuje bowiem na nim w skąpym kostiumie kąpielowym.

Katarzyna Cichopek od początku sierpnia przebywa na rajskich wakacjach razem ze swoimi najbliższymi. Ku uciesze fanów popularna polska aktorka na bieżąco na Instagramie zdaje relację ze swojego błogiego wypoczynku. Większość czasu gwiazda spędziła nad polskim morzem. Regularnie publikowała zdjęcia, które zapierały dech w piersiach. Ostatnie dni spędziła jednak na Mazurach. Z tego pobytu również zdała relacje. Jej najnowsze zdjęcie rozgrzało fanów.

Zobacz wideo Modna, stylowa i prosta do zrobienia fryzura? Koczek! Jest idealny na wakacje:

Katarzyna Cichopek na odważnym zdjęciu

Katarzyna Cichopek od kilku dni przebywa na Mazurach. Na jej Instagramie możemy podziwiać zdjęcia, na których widzimy aktorkę pływającą w jeziorze czy jeżdżąca na koniach. Jedna z ostatnich fotografii gwiazdy zrobiła ogromną furorę wśród jej fanów. 

Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy aktorkę kąpiącą się w jeziorze. Uwagę zwracają nie nie tylko zapierające dech w piersiach mazurskie widoki, ale również stylizacja gwiazdy, a konkretnie jej odważny kostium kąpielowy z dużym, fantazyjnie zdobionym dekoltem.

Nie mogłam odmówić sobie przyjemności... Zmieniliśmy krainę geograficzną na Mazury. Szybki przystanek w drodze do domu...

- czytamy w opisie do zdjęcia Kasi Cichopek.

 

Katarzyna Cichopek pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni

Fani nie przeszli obojętnie wobec tak odważnego i gorącego zdjęcia Kasi Cichopek. Rzadko widujemy gwiazdę w takim wydaniu. Pod fotografią od razu posypały się komplementy od internautów. Oto niektóre z nich:

Zjawiskowa.
Jesteś piękna.
Wow, ale piękny biust. Fantastycznie pani wygląda. Mężczyźni chyba nie mogą oderwać wzroku od pani na plaży.
Superowo, zjawiskowo.
Więcej o: