Agnieszka Kaczorowska zachwyca w modnej spódnicy za 129 zł. Wiemy, gdzie ją kupiła. To hit na ten sezon!

Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała swoją domową stylizację, w której pierwsze skrzypce gra modna, dżinsowa spódnica. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile.

Agnieszka Kaczorowska może się pochwalić pokaźną liczbą fanów, którzy obserwują ją na Instagramie. Obecnie liczba ta wynosi ponad 365 tysięcy. Ku uciesze swoich fanów aktorka i tancerka uchyla rąbka tajemnicy, na bieżąco pokazując, co dzieje się w jej życiu nie tylko zawodowym, ale również prywatnym.

Fanki inspirują się stylizacjami Agnieszki Kaczorowskiej, która może się pochwalić bardzo dobrym wyczuciem smaku i stylu. Doskonale też wie, jak odpowiednimi ubraniami podkreślić swoją figurę. Tym razem aktorka zaprezentowała codzienną stylizację do domu i przy okazji opisała swój stosunek do mody.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała się bez makijażu:

Agnieszka Kaczorowska zachwyca w modnej dżinsowej spódnicy. To hit na ten sezon!

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie pochwaliła się jedną ze swoich ostatnich letnich stylizacji. Aktorka postawiła na prostotę oraz minimalizm i to był strzał w 10! Tego dnia wybrała zwykły, biały T-shirt, który uzupełniła modną, jasną, dżinsową spódnicą. Zwróćcie tylko uwagę na jej oryginalny krój - jest asymetryczna. Taki model dżinsowej spódnicy to hit na ten sezon lato 2020.

Nigdy nie byłam fanką mody, chyba że tanecznej (...). Teraz przykładam wagę do wszystkiego, co na siebie wkładam i ZAWSZE. W domu musi być wygodnie i luźno. Ale dlaczego od razu nieładnie? Chcę każdego dnia patrzeć w lustro i móc sobie powiedzieć "dobrze wyglądasz”... Nawet jeśli cały dzień jestem w dresie. Teraz rzeczy stare i zniszczone po prostu wyrzucam bądź oddaje. Jest tyle opcji... Chcę chodzić w rzeczach dobrych. Bo moje ciało zasługuje na wszystko co najlepsze. Nie tylko od środka... ale także na zewnątrz (...).

- napisała Agnieszka Kaczorowska.

 

Agnieszka Kaczorowska w modnej asymetrycznej spódnicy z dżinsu. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Jeżeli podoba wam się ta modna, asymetryczna, dżinsowa spódnica Agnieszki Kaczorowskiej, mamy dla was dobrą wiadomość. Kupicie ją u polskiego producenta odzieży Chiara i zapłacicie za nią 129 zł. Warto zwrócić uwagę na to, że spódnica jest nie tylko modna, bo dżinsowa, ale również oryginalna ze względu na swój asymetryczny krój.

Zobacz także: Spódnice mini w rozmiarze S!

Więcej o: