W jaki sposób Małgorzata Rozenek-Majdan próbuje powrócić do figury sprzed ciąży? Trenerka gwiazdy wyjaśnia

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu regularnie trenuje, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Jej trenerka zdradziła właśnie, jak prezenterka walczy o szczuplejszą sylwetkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan prawie trzy miesiące temu (na początku czerwca tego roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Regularnie publikuje również urocze zdjęcia z synem.

wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan wraca do formy sprzed ciąży. W jaki sposób? Jej trenerka wyjaśnia

Niedawno pisaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan po półtora miesiąca od urodzenia swojego trzeciego dziecka Henryka wróciła do regularnych ćwiczeń. Informację tę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również zdjęcia, na których pokazała, jak wyglądało jej ciało. Fani byli zachwyceni! My również.

Trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan, Lidia Wierzbowska, opisała w rozmowie z Party.pl, jak obecnie wygląda powrót gwiazdy do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że prezenterce zostało do zrzucenia 8 kg. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej trenerka stawiają na rozsądne odchudzanie, bez pośpiechu. Obecnie trenują razem 3-4 razy w tygodniu po 35-45 minut.

Wracamy na matę bez pośpiechu i presji. Małgosia karmi piersią, a to pozwala kobiecie spalać 300–500 kcal dziennie, co w połączeniu z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym powoduje szybszy powrót do formy. Na razie postawiłyśmy na spacery z wózkiem i wzmacniamy za pomocą gimnastyki mięśnie głębokie, m.in. poprzeczne brzucha i podtrzymujące kręgosłup.

– opisuje w rozmowie z Party.pl Lidia Wierzbowska, trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

 
Więcej o: