Wiktoria Gąsiewska w zaskakującej fryzurze. Jest nie do poznania! "Jak Whitney w "I wanna dance with somebody""

Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się ostatnio w dość odważnej fryzurze. Aktorka postawiła na afro i trzeba przyznać, że trudno ją rozpoznać w takiej stylizacji włosów. Jedna z fanek porównała ją nawet do Whitney Houston.

Wiktoria Gąsiewska zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia (ma zaledwie 21 lat) od lat wierna jest bardzo długim włosom, których kolor jedynie delikatnie zmienia: raz jest lekko jaśniejszy, innym razem ciemniejszy. Tym razem Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła wszystkich zupełnie nową fryzurą, w której naprawdę trudno ją rozpoznać. My jesteśmy zachwycone! Fani również, o czym świadczą ich liczne pozytywne komentarze pod ostatnim zdjęciem aktorki, na którym ta zaprezentowała się w zaskakującej i odważnej fryzurze.

Zobacz wideo Stylowa, modna i prosta do zrobienia fryzura - koczek. Jest idealna na wakacje:

Wiktoria Gąsiewska i jej nowa fryzura. Aktorka jest nie do poznania! Postawiła na afro

Wiktoria Gąsiewska zaskoczyła wszystkich swoim ostatnim zdjęciem na Instagramie. Gwiazda zaprezentowała się bowiem w nowej fryzurze. I to dość odważnej i zaskakującej! Aktorka postawiła na afro - burzę bardzo drobnych i dużej ilości loków. Trzeba przyznać, że w takiej nowej fryzurze trudno ją rozpoznać. Afro dodało Wiktorii Gąsiewskiej charakteru i pazura. Jak wam się podoba aktorka w takim wydaniu?

Dziękuję za afro, o którym zawsze marzyłam!!!

- podpisała zdjęcie Wiktoria Gąsiewska.

 

Wiktoria Gąsiewska i jej nowa fryzura afro. Fani zachwyceni

Jak na nową fryzurę aktorki zareagowali jej fani? Sądząc po licznych komentarzach, które pojawiły się pod zdjęciem gwiazdy, taka odważna stylizacja włosów bardzo przypadła im do gustu. Oto niektóre z ich pochlebnych opinii:

Świetnie! Afro!
Włosy mega.
Ślicznie.
O wow, jak Whitney w „I wanna dance with somebody”
Więcej o: