Pamiętacie Luxurię, która ubijała masło w teledysku Donatana? Przeszła metamorfozę i dziś jest nie do poznania!

Luxuria Astaroth zasłynęła jako modelka, która ubijała masło w popularnym teledysku Donatana pt. "Nie lubimy robić". Od tego czasu kobieta bardzo się zmieniła. Postawiła na regularne treningi na siłowni i teraz może się pochwalić rewelacyjną sylwetką.

Luxuria Astaroth swoją popularność zawdzięcza udziałowi w niezwykle gorącym teledysku Donatana pt. "Nie lubimy robić". Miała wtedy zaledwie 18 lat, kobiece kształty i długie ciemno-brązowe włosy. Jak dziś wygląda po ośmiu latach od swojego głośnego debiutu? Będziecie zaskoczeni! Gwiazda przeszła bowiem ogromną metamorfozę.

Zobacz wideo FAME MMAA 6: Marta Linkiewicz kontra Zusje

Jak dziś wygląda Luxuria Astaroth z teledysku Donatana "Nie lubimy robić"?

Luxuria Astaroth tak naprawdę nazywa się Karolina Smogulecka. Obecnie występuje pod pseudonimem Zusje. Kobieta może się pochwalić naprawdę szerokim gronem fanów - na Instagramie obserwuje ją ponad 302 tysięcy ludzi, a liczba ta stale wzrasta.

18-letnia Luxuria Astaroth wystąpiła w 2012 roku w odważnym teledysku Donatana, w którym ubijała masło, robiąc przy tym seksowne miny i pozy oraz pokazując swoje wdzięki w mocno wydekoltowanej sukience. Przez te osiem lat od debiutu gwiazda przeszła poważną metamorfozę. Zmieniła tryb życia, stawiając na regularne oraz intensywne treningi i schudła. Przez jakiś czas nosiła również rude włosy, jednak dość szybko powróciła do korzeni, czyli długich i czarnych pukli.

Zusje (czyli dawna Luxuria Astaroth) ma na swoim koncie również udział w FAME MMA, a dokładnie w jej szóstej edycji. W marcu 2020 stanęła do walki z Martą Linkiewicz, z którą przegrała.

 
Więcej o: