Jennifer Lopez zachwyca na odważnym zdjęciu. Ma na sobie tylko skąpe bikini. "Niemożliwe, że masz 51 lat"

Jennifer Lopez doskonale wie, jak podnieść ciśnienie swoim fanom. Gwiazda znowu to zrobiła! Opublikowała na Instagramie swoje odważne i gorące zdjęcie, na którym ubrana jest jedynie w skąpe bikini. Trzeba przyznać, że Jennifer Lopez prezentuje się rewelacyjnie.

Jennifer Lopez w lipcu 2020 roku skończyła 51 lat. Piosenkarka udowadnia, że wiek to tylko cyfry w dowodzie. Gwiazda prezentuje się bowiem znakomicie! Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała, że jej kobieca, ale też lekko umięśniona sylwetka to efekt regularnych i ciężkich treningów już od wielu lat. Popularna piosenkarka bardzo chętnie się chwali swoją figurą. Nie dziwimy się! Gwiazda regularnie publikuje na swoim Instagramie odważne i bardzo gorące zdjęcia. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo Polska tancerka wystąpiła na koncercie Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w skąpym bikini na odważnym zdjęciu. Spójrzcie tylko na jej brzuch!

Jennifer Lopez ma 51 lat, ale formy i sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna dużo młodsza kobieta. Jedna z najbardziej popularnych na całym świecie aktorek i piosenkarek nie ukrywa, że jej obłędna figura to efekt regularnych i ciężkich treningów. Gwiazda już nieraz publikowała na profilach w mediach społecznościowych nagrania ze swoich wyczerpujących ćwiczeń.

Jennifer Lopez po raz kolejny opublikowała swoje gorące zdjęcie, na którym pochwaliła się efektami swoich treningów. Na fotografii widzimy piosenkarkę ubraną jedynie w skąpe, kolorowe bikini. Spójrzcie tylko na ten płaski i lekko umięśniony brzuch.

Wakacyjne klimaty.

- czytamy w opisie do zdjęcia Jennifer Lopez.

 

Jennifer Lopez chwali się rewelacyjną sylwetką. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Jennifer Lopez. Zdjęcie bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków, a pod nim wprost posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów z całego świata. Oto niektóre z ich komentarzy:

Pokażcie mi kogoś bardziej gorącego.
Moja inspiracja.
To niemożliwe, że masz 51 lat.
Królowa.
Więcej o: