Joanna Koroniewska chwali się umięśnionym brzuchem. Skomentowały inne gwiazdy. Nawet sama Ewa Chodakowska!

Joanna Koroniewska podzieliła się na swoim Instagramie dość odważnym zdjęciem. Widzimy na nim aktorkę, ubraną jedynie w skąpe bikini. Uwagę od razu zwraca płaski i lekko umięśniony brzuch.

Joanna Koroniewska nigdy nie ukrywała, że bardzo lubi aktywność fizyczną różnego rodzaju. Jej piękne, wysportowane i lekko umięśnione ciało to efekt regularnych treningów. Ku uciesze swoich fanów aktorka bardzo chętnie zdradza na profilach w mediach społecznościowych, jak dba o sylwetkę. Tym razem pochwaliła się efektami swoich treningów. Wow! Jesteśmy pod wrażeniem. I jak się okazuje, nie tylko my.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska chwali się płaskim, lekko umięśnionym brzuchem

Joanna Koroniewska opublikowała ostatnio na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy aktorkę w skąpym bikini. Uwagę zwraca rewelacyjna sylwetka gwiazdy, a w szczególności jej wysportowany i lekko umięśniony brzuch. Od razu widać, że Joanna Koroniewska nie oszczędza się na treningach.

 

Joanna Koroniewska pokazała się w bikini. Jej zdjęcie skomentowały inne gwiazdy, w tym Ewa Chodakowska

Zdjęcie Joanny Koroniewskiej, na którym aktorka pochwaliła się efektami swojej ciężkiej pracy, zdobyło ogromną liczbę lajków. Pod nim posypały się również "ochy i achy" od zachwyconych internautów. No cóż, nie dziwimy się ich reakcji. Oto niektóre z ich pochlebnych komentarzy:

Figura marzenie.
Mama dwójki dzieci i taki brzuch?! (...) Wyglądasz rewelacyjnie.
Super wyglądasz. Tak trzymaj. Ciało wypracowane ciężką pracą.
Jak ja bym chciała tak wyglądać.... Idealna. Kwintesencja kobiecości...

Wśród licznych pozytywnych komentarzy pojawił się również i ten od Ewy Chodowskiej. I to jaki:

Aśka! Zamień się na brzuch.

- napisała trenerka personalna.

Więcej o: