Magda Narożna zaskoczyła nową fryzurą. Fani nie zostawili na niej suchej nitki. Jest aż tak źle? "Koszmar"

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi zaprezentowała swoją nową fryzurę. Zmiana jest ogromna! Piosenkarka, która wcześniej nosiła krótkie włosy, teraz ma na głowie burzę długich i drobnych warkoczyków. Metamorfoza ta jednak bardzo nie przypadła do gustu jej fanom.

Magda Narożna to obecnie jedna z największych i najbardziej popularnych gwiazd disco polo. Jest liderką znanego zespołu Piękni i Młodzi, w którym to śpiewa. Kobieta jest również kompozytorką oraz autorką tekstów.

Ku uciesze fanów gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym za pośrednictwem profili w mediach społecznościowych. Magda Narożna może się pochwalić naprawdę dużą rzeszą fanów - na Instagramie obserwuje ją ponad 165 tysięcy osób z całej Polski.

Zobacz wideo

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi zaskoczyła nową fryzurą

Magda Narożna najwidoczniej zapragnęła jakiejś zmiany i postanowiła odmienić swoją fryzurę. Efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Zmiana jest ogromna! Do tej pory Magda Narożna nosiła krótkie włosy o kolorze platynowego blondu. Tym razem postawiła na długie i bardzo drobne doczepiane warkoczyki. Również kolor włosów wokalistki zespołu Piękni i Młodzi uległ zmianie. Magda Narożna ma teraz na głowie różowe pasemka. Jak wam się podoba po tej zaskakującej metamorfozie?

 

Magda Narożna i jej nowa fryzura. Fani ostro ją skrytykowali

Nowa fryzura Magdy Narożnej zdecydowanie nie przypadła do gustu jej fanom, czego wyraz dali w licznych, niepochlebnych komentarzach pod zdjęciem. Oto niektóre z ich opinii:

Moim zdaniem nie pasuje, ale to tylko moje zdanie, a każdy ma swój gust.
Masakra (...).
Boże weź to zdejmij, bo wyglądasz strasznie.
Koszmar.
Więcej o: