Natalia Szroeder schudła 10 kg. Teraz zdradza, jak to osiągnęła i przestrzega, aby się na niej nie wzorować

Natalia Szroeder przez ostatnie dwa lata zrzuciła 10 kg. Ma na to swoją metodę, którą stosuje razem z mamą. Piosenkarka przyznaje jednak, że jej sposób na schudnięcie nie należy do najzdrowszych.

Natalia Szroeder to jedna z najbardziej znanych w Polsce piosenkarek młodego pokolenia. Ma zaledwie 25 lat, a na swoim już koncie wiele sukcesów muzycznych. Gwiazda przez ostatni czas mocno schudła, na co już wiele razy zwracali uwagę jej fani, komentując zdjęcia piosenkarki na jej profilach w mediach społecznościowych. Teraz Natalia Szroeder zdradziła, jak do tego doszło. Przy okazji przestrzegła również swoich fanów, aby się na niej nie wzorowali.

Zobacz wideo

Natalia Szroeder schudła 10 kg. Teraz zdradza, jak to osiągnęła

Natalia Szroeder była ostatnio gościem w podcaście "Sztuka Łączenia", którego prowadzącym jest Kuba Wojewódzki. Podczas rozmowy piosenkarka otwarcie przyznała, że przez ostatnie dwa lata straciła na wadze 10 kg. Jak się okazuje, ten sam sposób na szczuplejszą sylwetkę stosuje również mama Natalii Szroeder. Na czym on polega?

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy i to trwa przez kilka miesięcy (...). Ale nie polecam tego. To jest bardzo złe. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie.

- otwarcie przyznała i przestrzegła Natalia Szroeder.

 
Więcej o: