Dorota Szelągowska zaskoczyła nową fryzurą. Fani zachwyceni. "Cała mama!"

Dorota Szelągowska zaprezentowała się w nowej fryzurze. Popularna prezenterka tym razem postawiła na loki. Nowa fryzura dodała jej pazura i charakteru. Reakcja fanów? Byli wprost zachwyceni.

Dorota Szelągowska raczej nie należy do gwiazd, które często eksperymentują z wyglądem, w tym z włosami. Prezenterka od lat wierna jest krótkim blond pasmom, których długość czasem delikatnie zmienia. Tym razem jednak  Dorota Szelągowska zapragnęła zmiany, więc udała się do fryzjera. Efektami swojej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda postawiła na nową fryzurę i to był strzał w 10! 

Zobacz wideo

Dorota Szelągowska i jej nowa fryzura. Prezenterka ma teraz burzę loków

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie efektami swojej niedawnej wizyty u fryzjera. Popularna prezenterka tym razem postawiła na burzę loków. I to był strzał w 10! Nowa fryzura dodała jej charakteru i pazura. Kolor pozostał ten sam - jasny blond. Jak wam się podoba Dorota Szelągowska w takim ostrzejszym wydaniu?

 

Dorota Szelągowska zaskoczyła fryzurą. Fani porównali ją do mamy Katarzyny Grocholi

Zdjęcie, na którym Dorota Szelągowska zaprezentowała się w burzy loków, bardzo szybko zdobyło ogromną liczbę lajków oraz pozytywnych komentarzy. Jak widać, nowa fryzura prezenterki zdecydowanie przypadła do gustu jej fanom. Oto niektóre z ich komentarzy:

Cudo!!!
Wolę cię w kręconych.
Wreszcie fryzura pasuje do temperamentu! Genialnie.
Zdecydowanie wolę taką wersję!

- pisali podekscytowani obserwatorzy.

Wielu fanów zwróciło uwagę na to, że w nowej fryzurze Dorota Szelągowska jest bardzo podobna do swojej mamy, Katarzyny Grocholi (popularnej polskiej pisarki). Zgadzacie się z nimi?

Cała mama!
Jaka do mamy podobna.
Ależ druga Grochola! Super!
Ale pani jest podobna do swojej mamy.
Więcej o: