Kasia Tusk zachwyca w modnym płaszczu. To model idealny na jesień! "Jest niesamowity"

Kasia Tusk po raz kolejny udowodniła, że ma świetne wyczucie stylu. Tym razem zachwyciła swoim modnym, beżowym płaszczem. Okazuje się, że ubranie pochodzi z kolekcji blogerki, MLE Collection.

Kasia Tusk jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska już od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier. Blogerka, ku uciesze licznych fanów, na swojej stronie bardzo chętnie uchyla rąbka tajemnicy nie tylko ze swojego życia zawodowego, ale również prywatnego.

Kasia Tusk może się pochwalić naprawdę imponującą liczbą fanów - na Instagramie obserwuje ją bowiem 374 tysięcy osób. Liczba ta wciąż rośnie! Fani Kasi Tusk inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy. Blogerka już nieraz udowodniła, że ma bardzo dobre wyczucie smaku oraz stylu i że doskonale orientuje się w najnowszych trendach modowych. Tym razem zachwyciła swoim płaszczem.

Zobacz wideo

Kasia Tusk zachwyca w modnym płaszczu na jesień. Fanki pod ogromnym wrażeniem

Kasia Tusk zaprezentowała na swoim Instagramie kolejną, już jesienną stylizację. Tego dnia popularna blogerka postawiła na przepiękny, modny, beżowy płaszcz, jasną, zwiewną sukienkę oraz kozaki w podobnym kolorze. Wyglądała przepięknie, modnie i bardzo stylowo!

Fanki wprost rozpływały się w zachwytach nad modnym płaszczem Kasi Tusk. Pod zdjęciem, na którym blogerka zaprezentowała swoją jesienną stylizację, zasypały ją komplementami i pytaniami, skąd jest owe ubranie. Okazuje się, że ten piękny, modny płaszczyk, który miała na sobie Kasia Tusk, jest z jej autorskiej kolekcji MLE Collection. Ubranie będzie dostępne w sprzedaży już niedługo, ponieważ na początku października. Płaszcz w większości wyprodukowany jest z wełny Extra Fine - tak wynika z informacji, której udzieliła Kasia Tusk na swoim Instagramie.

Czekam na ten płaszczyk. Jest niesamowity.
Cudowny jest ten płaszcz!
Przepiękny.
Ten płaszcz jest fantastyczny!
 
Więcej o: