Jennifer Lopez zachwyca w nowym teledysku. Wystąpiła w nim w obłędnym garniturze polskiej projektantki

Jennifer Lopez w swoim najnowszym teledysku postawiła na obłędny, różowy garnitur, zaprojektowany przez Magdę Butrym. Polska projektantka pochwaliła się tym na swoich profilach w mediach społecznościowych. To wielki sukces - gratulujemy!

Jennifer Lopez to znana i uwielbiana na całym świecie piosenkarka. Teraz, dzięki niej, głośno zrobiło się również o Magdzie Butrym - polskiej projektance. A wszystko za sprawą najnowszego teledysku J.Lo, który piosenkarka nagrała razem z bardzo popularnym kolumbijskim wokalistką - Malumą. W wideo gwiazda pojawiła się bowiem w przepięknym, różowym garniturze, który zaprojektowała właśnie Magda Butrym. Warto wiedzieć, że w ubraniach autorstwa polskiej projektantki już wcześniej pokazywały się inne wielkie gwiazdy światowej sławy, takie jak np. Kim Kardashian, Beyonce czy Alessandra Ambrosio.

Zobacz wideo Polska tancerka wystąpiła razem z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zachwyca w najnowszym teledysku. Gwiazda wystąpiła w garniturze zaprojektowanym przez Magdę Butrym

Teledysk Jennifer Lopez i Malumy "Pa Ti + Lonely" (dwa teledyski połączone w jeden) trafił do sieci zaledwie kilka dni temu, a już bije rekordy popularności. Na tę chwilę obejrzało go prawie 12 milionów ludzi z całego świata, a liczba ta stale rośnie.

Jennifer Lopez już wiele razy udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu. Tym razem postawiła na piękny garnitur w kolorze pudrowego różu, który idealnie podkreślił jej sylwetkę. Wygląda w nim fenomenalnie!

Garnitur, w którym Jennifer Lopez wystąpiła w swoim najnowszym teledysku, zaprojektowała Magda Butrym. Polska projektantka pochwaliła się tym na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nie dziwimy się! To wielkie sukces i ogromne wyróżnienie dla polskiej projektantki. Gratulujemy! Niestety garnitur ten nie jest dostępny w sprzedaży.

Więcej o: