Przegląd najmodniejszych kurtek w Zarze. Oto największe hity na sezon jesień 2020

Najmodniejsze kurtki, które jednocześnie też dostaniemy w Zarze, to: wyprodukowane z materiału imitującego skórę, typu sztuczny baranek oraz kurtki motocyklowe. Zdecydowanie jest w czym wybierać!

Jesień jest już z nami od jakiegoś czasu. Dni są coraz krótsze, bardziej pochmurne i deszczowe. Na wystawach sklepowych pełno już ubrań na sezon jesień 2020. Nadszedł więc najwyższy czas, aby skompletować już jesienną garderobę. A co jest jej podstawą? Oczywiście kurtka przejściowa. Specjalnie dla was przejrzeliśmy ofertę popularnej sieciówki, jaką jest Zara i przygotowaliśmy krótkie zestawienie modnych i godnych uwagi kurtek na jesień 2020. Zapraszamy.

Zobacz wideo

Zara - przegląd modnych kurtek na sezon jesień 2020. Kurtki z materiału imitującego skórę

Kurtki, które wyprodukowane są z materiału imitującego skórę, to ponadczasowa klasyka. Są bardzo uniwersalne, praktyczne i pasują praktycznie do wszystkiego. Doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień np. do pracy czy na zakupy, jak również na wieczorne wyjścia.

Zara ma obecnie w swojej ofercie czarną kurtkę ze sztucznej skóry. Ubranie ma klasyczny kołnierz i bufiaste rękawy, które sprawiają, że wygląda nietuzinkowo. Kosztuje 139 zł.

Zara - przegląd modnych kurtek na sezon jesień 2020. Sztuczny baranek ponownie w trendach

Kurtki typu sztuczny baranek cieszą się niesłabnącą popularnością już od zeszłego sezonu, kiedy to na ich punkcie wprost oszalały gwiazdy. Takie okrycie wierzchnie jest nie tylko praktyczne, bo ciepłe, ale również stylowe i efektowne. W takiej kurtce typu sztuczny baranek nie przejdziesz ulicą niezauważona.

Zara również doskonale wpisuje się w obecne trendy w modzie na sezon jesień 2020. W sklepie kupimy zarówno krótką kurtkę, jak i płaszcz typu sztuczny baranek. Do wyboru mamy dwa klasyczne kolory: biały oraz czarny. Taka kurtka sztuczny baranek kosztuje w Zarze 199 zł.

Zara - przegląd modnych kurtek na sezon jesień 2020. Kurtki motocyklowe

Dla fanek bardziej rockowych stylizacji Zara również coś przygotowała. W ich ofercie znajdują się obecnie kurtki motocyklowe. Są czarne i dodatkowo wyposażone w pasek z metalową sprzączką, który całości dodaje charakteru i pazura. Za taką kurtkę motocyklową zapłacimy w Zarze 199 zł.

Więcej o: