Joanna Koroniewska zachwyca w modnej sukience. Wiemy, gdzie ją kupicie i za ile

Joanna Koroniewska po raz kolejny zachwyciła swoją stylizacją. Tym razem zaprezentowała się w jesiennym, romantycznym wydaniu, w którym pierwsze skrzypce grała piękna i modna sukienka. Fani wprost rozpływali się w zachwytach.

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej fani na pewno nie mogą narzekać! Tym razem popularna polska aktorka zaprezentowała im swoją jesienną stylizację. Zachwytów nie było końca! Wiemy, gdzie kupicie i za ile sukienkę, którą miała na sobie Joanna Koroniewska. To produkt polskiej marki.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska zachwyca w modnej sukience. Wiemy, gdzie ją kupiła i za ile

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją jesienną stylizację. Pierwsze skrzypce gra w niej piękna i modna sukienka w kolorach szarości oraz bieli. Jak widać, tego dnia aktorka postawiła na romantyczną stylizację, którą uzupełniła bardziej rockowym dodatkiem w postaci czarnych, ciężkich botków. Jak wam się podoba gwiazda w takim jesiennym wydaniu?

Ta piękna i modna sukienka, którą miała na sobie Joanna Koroniewska, pochodzi ze sklepu polskiej marki Triples. Ubranie jest bardzo kobiece i zmysłowe, a falbanki dodają mu wdzięku. Sukienka ta dostępna jest w jednym rozmiarze, tzw. one size, w sklepie internetowym marki Triples. Kosztuje 600 zł.

 

Joanna Koroniewska w takim jesiennym wydaniu bardzo przypadła do gustu fanom, czego wyraz dali w licznych pozytywnych komentarzach pod zdjęciem. Oto niektóre z nich:

Pięknie wyglądasz, super sukieneczka.
Urocze zdjęcia.
Śliczna sukienka.
Jak cudownie.
Więcej o: