Wiadomo już, ile Małgorzata Rozenek-Majdan schudła po porodzie. Trenerka zdradziła sposób gwiazdy na szczupłą sylwetkę

Małgorzata Rozenek-Majdan od jakiegoś czasu regularnie trenuje, aby powrócić do formy sprzed ciąży. Jej trenerka zdradziła właśnie, ile gwiazda już schudła i w jaki sposób walczy o szczuplejszą sylwetkę.

Małgorzata Rozenek-Majdan cztery miesiące temu (na początku czerwca tego roku) urodziła swoje kolejne dziecko, syna Henryka - owoc miłości jej i męża Radosława Majdana. Ku uciesze fanów, gwiazda na bieżąco na swoich profilach w mediach społecznościowych zdaje relację z tego, jak wygląda u niej macierzyństwo. Od samego początku pokazuje również, jak walczy o powrót do figury i formy sprzed ciąży.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan po porodzie schudła już 10 kg. Jak to osiągnęła?

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan już po półtora miesiąca od urodzenia swojego trzeciego dziecka Henryka wróciła do regularnych ćwiczeń. Informację tę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również zdjęcia, na których pokazała, jak wyglądało jej ciało. Fani byli zachwyceni! My również.

Teraz trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan, Lidia Wierzbowska, opisała w rozmowie z Party.pl, jak wygląda powrót gwiazdy do formy sprzed ciąży. Obie panie postawiły przede wszystkim na rozsądne odchudzanie, bez pośpiechu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan już schudła ponad 10 kilogramów - cztery miesiące po porodzie. Jak się dowiedział portal Party, okazuje się, że gwieździe pozostały już do zrzucenia tylko trzy kilogramy.

Ćwiczymy bez szaleństw, nie dłużej niż godzinę dziennie trzy razy w tygodniu. Małgosia jest bardzo systematyczna i to pomaga osiągnąć świetne efekty. Staramy się zmieniać rodzaj aktywności, bo ciało się przyzwyczaja, a najlepiej reaguje na nowe bodźce. Dodajemy więc co jakiś czas gumy oporowe, piłkę do pilatesu, elementy jogi.

- opisuje trenerka Małgorzaty Rozenek-Majdan, Lidia Wierzbowska w rozmowie z Party.

Dodatkowo Małgorzata Rozenek-Majdan prawie zrezygnowała z samochodu na rzecz roweru.

Więcej o: