Michał Żebrowski przeszedł metamorfozę do roli. Fani zachwyceni. "Łooo panie! 20 lat mniej"

Michał Żebrowski pokazał na Instagramie efekty swojej metamorfozy do roli w serialu "Na dobre i na złe". Aktor pozbył się brody i zmienił kolor włosów. Fani byli wprost zachwyceni.

Michał Żebrowski to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Gwiazdor ma na swoim koncie wielkie role zarówno filmowe, jak również serialowe. Od 2011 roku możemy go podziwiać na małym ekranie w niezwykle popularnym serialu pt. "Na dobre i na złe", w którym wciela się w postać prof. Andrzeja Falkowicza - jednego z chirurgów

Zobacz wideo e gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Michał Żebrowski przeszedł metamorfozę do roli prof. Andrzeja Falkowicza w "Na dobre i na złe"

Michał Żebrowski jeszcze do niedawna miał dłuższe, siwe włosy i nosił brodę. Jednak do swojej roli w serialu "Na dobre i na złe" musiał przejść metamorfozę. Jej efektami pochwalił się na Instagramie. Po brodzie nie ma już śladu. Zmienił się również naturalny kolor włosów aktora, który na potrzeby nagrań został przyciemniony. Którą wersję aktora wolicie? Naturalnego Michała Żebrowskiego, czy ucharakteryzowanego na prof. Andrzeja Falkowicza z "Na dobre i na złe"?

 

Michał Żebrowski zmienił kolor włosów na potrzeby roli. Już nie jest siwy. Fani zachwyceni

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod zdjęciem, na którym Michał Żebrowski zaprezentował efekty swojej metamorfozy do roli w serialu, od razu posypały się komentarze internautów. Zdecydowana większość z nich charakteryzację aktora oceniła na duży plus.

O wiele lepiej.
Elegancko.
Łooo panie! 20 lat mniej.
Jak pięknie.

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów Michała Żebrowskiego.

Więcej o: