Agnieszka Więdłocha zaskoczyła odważną fryzurą. Pokazała się w dredach. "Petarda"

Agnieszka Więdłocha, która na co dzień zdecydowanie nie szaleje z fryzurami, tym razem postawiła na odważne dredy. A wszystko to w ramach charakteryzacji do jej roli w spektaklu pt. "Kolacja dla głupca".

Agnieszka Więdłocha zdecydowanie nie należy do gwiazd, które lubią eksperymentować z wyglądem, w tym z fryzurami. Popularna polska aktorka od wielu lat wierna jest długim włosom koloru ciemnego brązu. Czasami dodatkowo nosi grzywkę. Ale to jedyne zmiany, na które stawia aktorka.

Tym razem Agnieszka Więdłocha zaskoczyła bardzo niecodzienną fryzurą. Aktorka pojawiła się bowiem w dredach. A wszystko to w ramach charakteryzacji do jej teatralnej roli.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Agnieszka Więdłocha zaskoczyła fryzurą. Aktorka zaprezentowała się w dredach

Agnieszka Więdłocha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie zrobione podczas pracy, a dokładnie w przerwie grania spektaklu pt. "Kolacja dla głupca". Uwagę zwraca dość nietypowa fryzura gwiazdy. Aktorka ma bowiem dredy! W dodatku kolorowe. Jak wam się podoba Agnieszka Więdłocha w takim odważnym wydaniu? To oczywiście tylko charakteryzacja na potrzeby roli w spektaklu, ale efekt i tak jest wow!

 

Agnieszka Więdłocha pokazała się w dredach. Fani zachwyceni

Czytając komentarze pod zdjęciem aktorki, na którym ta zaprezentowała się w dredach, można szybko wywnioskować, że takie niecodzienne wydanie gwiazdy bardzo przypadło do gustu jej fanom. Oto niektóre z ich bardzo pochlebnych komentarzy.

Brawo. Super wyszłaś na zdjęciu (...).
Pani jak zawsze piękna.
Petarda.
Śliczna jesteś.
Więcej o: