Sandra Kubicka schudła i teraz chwali się piękną sylwetką. Spójrzcie tylko na ten lekko umięśniony brzuch. "Ciężka praca popłaca"

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że jej piękna sylwetka to efekt regularnych treningów. Na swoim Instagramie często pokazuje, jakie ćwiczenia wykonuje na co dzień. Tym razem modelka pochwaliła się ich efektami. Fani są zachwyceni. My również.

Sandra Kubicka to 25-letnia, popularna polska modelka. Swoją karierę rozwijała głównie poza granicami kraju, jednak od jakiegoś czasu wróciła do Polski. Ku uciesze fanów gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem nie tylko zawodowym, ale również prywatnym. Regularnie pokazuje też, jak trenuje. Tym razem pochwaliła się efektami swoich treningów. Wow!

Zobacz wideo

Sandra Kubica chwali się pięknym, lekko umięśnionym ciałem

Sandra Kubicka przyznała ostatnio za pośrednictwem swojego Instagrama, że schudła. Wyznała również, jak udało się jej to osiągnąć.

Kilka miesięcy temu jeszcze tak nie było. Nie trzeba iść od razu pod skalpel. Wystarczy ruszyć leniwe pupsko, treningi, dbać o siebie, robić zabiegi pomagające modelować sylwetkę i pamiętać przede wszystkim, że w życiu wszystko zajmuje czas. Wszystko łączy się w jedną całość.

- napisała na Instagramie Sandra Kubicka.

Swój post motywacyjny opatrzyła zdjęciem, na którym pokazała, w jakiej obecnie jest formie. Wow! Spójrzcie tylko na ten płaski i lekko umięśniony brzuch. Widać, że Sandra Kubicka nie obija się na treningach. Gwiazda regularnie pokazuje, jak trenuje w domu np. skacząc na skakance w ramach cardio.

 

Sandra Kubicka pokazała efekty ciężkich treningów. Fani zachwyceni

Pod zdjęciem Sandry Kubickiej od razu posypały się "ochy i achy" od zachwyconych internautów. Wielu z nich gratulowało modelce determinacji i konsekwencji. Oto niektóre z ich komentarzy:

Cudowna figura i przepiękna.
Gratuluję determinacji Sandra.
Doceniam kobiety, które ostro trenują i dbają a siebie. A te, które wybierają drogę na skróty, czyli skalpel, niech się przed nimi chowają.
Piękna! Ciężka praca popłaca.
Cudowna figura.
Więcej o: