82-letnia Jane Fonda odtworzyła jeden ze swoich kultowych treningów z lat 80.! Zrobiła to w ważnym celu

Jane Fonda postanowiła zachęcić swoich rodaków do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych już na początku listopada. Zrobiła to w dość oryginalny sposób! I zaprosiła do tego inne gwiazdy.

Jane Fonda to jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie, która zasłynęła również jako gwiazda fitness i propagatorka regularnych ćwiczeń. Gwiazda w latach 80. nagrywała swoje własne treningi, które cieszyły się ogromną popularnością. Przez wiele kobiet na całym świecie Jane Fonda uważana była za fitnessowy autorytet. Na fali takiej popularności Jane Fonda motywowała do ćwiczeń i zdrowego trybu życia.

Zobacz wideo Model Body Workout. 10 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o treningu dla modelek

Jane Fonda odtworzyła swój słynny trening z lat 80. Razem z nią pojawiły się również inne gwiazdy

82-letnia aktorka postanowiła właśnie odtworzyć jeden ze swoich słynnych treningów fitness. Jane Fonda nagrała wideo, na którym możemy zobaczyć, jak ćwiczy aerobik w stylu lat 80. Stylizacja aktorki również utrzymana jest w klimacie z tamtych czasów. Gwiazda zrobiła to po to, aby zaapelować do swoich rodaków, żeby wzięli udział w zbliżających się w wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Na nagraniu, które bardzo szybko stało się hitem, widzimy nie tylko Jane Fondę. Aktorka do udziału w nim i tym samym do zachęcania ludzi do pójścia na wybory zaprosiła również inne gwiazdy, takie jak: Katy Perry, Kerry Washington, Vanessa Hudgens, Orlando Bloom, Ashley Benson, Ken Jeong, Amy Schumer oraz Shaquille O'Neal.

 
Więcej o: