Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze sezonu. To stylizacja włosów na Roszpunkę. I hit na Instagramie

Jennifer Lopez zaprezentowała na Instagramie swoją nową fryzurę. Zmiana jest co prawda niewielka, ale za to jaki efekt. J.Lo ma teraz niesamowicie długie i gęste włosy. To fryzura na Roszpunkę. Taka stylizacja włosów robi furorę w sieci.

Jennifer Lopez zaliczana jest do najpopularniejszych gwiazd na całym świecie. Na Instagramie obserwuje ją ponad 132 miliony osób, a liczba ta stale rośnie. Piosenkarka i aktorka stanowi inspirację dla wielu kobiet, zarówno jeśli chodzi o stylizacje, fryzury, jak również sposoby dbania o wygląd czy sylwetkę.

Zobacz wideo Polska tancerka wystąpiła razem z Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w modnej fryzurze. To stylizacja włosów na Roszpunkę

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Gwiazda ma teraz bardzo długie włosy, które sięgają jej prawie aż do samych bioder. To zapewne zasługa doczepionych włosów, ale efekt jest i tak bardzo naturalny. Jennifer Lopez ma teraz niesamowicie długie i gęste pasma.

Nowa fryzura Jennifer Lopez to jeden z największych hitów wśród stylizacji włosów. Jest to tzw. fryzura na Roszpunkę - główną bohaterkę bardzo popularnej baśni braci Grimm o tym samym tytule. Jej znakiem rozpoznawczym są właśnie niesamowicie długie i gęste włosy. Zdaniem fanów gwiazdy Jennifer Lopez w nowej fryzurze wygląda dużo młodziej - zupełnie jak nastolatka.

Taka fryzura na Roszpunkę jest bardzo modna, ale należy pamiętać, że nie pasuje każdemu. Przy tak długich włosach ważne jest, aby były one w dobrym stanie. Dlatego jeśli chcesz zapuszczać swoje pasma i nosić fryzurę na Roszpunkę, postaw najpierw na ich regenerację oraz nawilżanie. Pomogą ci proste, tanie i naturalne sposoby, takie jak np.: olejowanie olejem z pestek dyni czy maskę z siemienia lnianego. Zadbaj również o to, aby końce twoich włosów nie były rozdwojone. Jeśli już są, postaw na innowacyjne urządzenia Split-Ender.

 
Więcej o: